Hayatınızda yaşadığınız ilginç olaylar var mı?

arkadaşlar böyle hayatınızda yaşadığınız veya yakınlarınızın yaşadığı korkunç,sıradışı veya üç harfli diye tabir ettiğimiz varlıklarla ilgili olaylar yaşayanlar var mı içimizde? anlatabilirler mi hikayelerini ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• annemle babam ben 8 yaşındayken boşandı annem kardeşimi alıp gitti ben babam tek kalmasın diye babamla kalcam diye direttim yanlız babamın psikolejisi çok bozulduğu için eve gelmedi yaz tatiline denk gelmişti 3 ay evde tek başıma kaldım ve o dönemde su sıkıntısı vardı sular çamurlu veya hiç akmıyordu :) belki hatırlıyan vardır 3 ay boyunca yanımda biriyle yasadım hiç görmedim ama yemek koyan önüme hiç olmadı bir şekilde ulaştıran bişeyle herkez 3 ayda psikolejin bozulmuştur diye düşüne blir ama ben 3 ay boyunca aç yaşıyamam deyilmi susus hele hiç yaşayamam her nese 3 aynın sonunda okul filan derken az buçuk bana yardım etti yıllar geçti büyüdüm annemle babam barıştı geri evlendi o zaman ilkkez ilişkiye girdim gece yatarken ilkkez yanıma geldi başıma oturdu dua etti yuzume üfledi gitti :( yanlız ben aynı hatayı tekrar yaptım bu sefer ruyadaydım kapım kapalıydı kesinlikle giyinik yatamam çünkü kapının açıldını gördüm ruyamda içeriye o giriyodu bir anda kitlendim uyandım ama hareket edemedim karanlık bir yüü ve vucudu vardı ama yemyeşil gözleri vardı gözlerini açınca ben çok korktum aklından gecen bütün duaları ettim sonra bir uyandım bütün kemiklerim ağrıyo kendimi sıkmaktan kapıda açıktı :( zaten bidaha hiç gelmedi

0|1
    0|0
    • o varlıkla ilişkiye mi girdin?

• tabi sen o an cocuk aklıyla dogru karar veremedın demek

• :) benimkisi arkadaş davasıydı sırf arkdasımla aynı ortamda olcam diye gittim :) nese ama beraber olduğum çoçuk harbi delikanlıymış 3 yıldır beraberiz nişanlandık ilişkiye girdimizi hiç bir zaman yüzüme çarpmadı allah gene biyerden yardım eli uzatiyo işte

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim oldu ama korkunç falan değildi.Hayatım boyunca yaşadığım tarifsiz bir duyguydu..

Lisedeyken kutlu doğum haftası adına etkinlik yapmıştık.Sabaha kadar salavat getirmiştim ve Peygamber Efendimiz'in omzuma dokunduğunu hissetmiştim...

Şimdi bakıyorum da maneviyattan eser yok... :(

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...