Sevgiliniz size soğuk davranıyorsa. Bu mesajı size atsa ne hissedersiniz?

herşeyim sana şuana kadar yaptığım herşey için kalpten ÖZÜR DİLİYORUM. Seni kaybetmek istemiyorum,yokluğunu tattırma bana hiç bir zaman olurmu?

Biz birbirimize söz verdik,diğerleri gibi değiliz diye. Biz KARI-KOCAYIZ dedik... sözlendik biz yaa.Bu hayattaki en değerli varlığımsın seni usanmadan sevebilirim.Lütfen karını affet te eskisi gibi olalım o sensiz yapamaz. Ayrılık lafını duydugumda nasıl olduğumu biliyosun kalbimi söküp atma yerinden. Beni öldürme yalvarıyorum.Herşeyi sende tattım. aşkı,sevdayı herşeyi aklına ne geliyosa. Seninle dost gibi karı koca gibi sırdaş olduk biz. Sırlarımı senle PAYLASTIM.Seninle agladım,seninle güldüm,seninle eğlendim,seninle huzur buldum. Bu yürek sensiz olamaz artık.Kalbim kimseyi içeri alamaz artık senden baska... Sen beni ayakta tutansın bana can veren bana hayat sunan benı mutlu eden bana guven veren tek seydın sevdıgım...Bu satırları kendım yazıyorum hıc bıyerden bakmadan.. İçimden gelenleri döküyorum sana. Mesaj atmadıgında bile başına bişey geldimi diye kafayı yiyorum şuanki gibi.Ama ben hep yanında olucam senin hep BİZ olucaz.Zorlukları aşıcaz...Mutluluğa ericezz evlenicezzzzzzzz...geziip tozucazz...kışın denız kenarında battanıyemızın altında fılm ızlıyıp sarılıp uyuycaz...Bunları bırakıp nereye gidiyorsun?Senin için canını veren karına bunu yapma.O seni kendinden cok sevip kendinden cok güveniyor.Sen onun hayatısın oda senın masum meleğinn...Değil 9 ay bir ömür beklerim seni ben. Tek başımıza cok kazık yeriz bu hayatta ama el ele verdikmi üstesinden gelemiyceğimiz şey yok. O kalbindeki soguklugu at çıkar ! BU LAFLARI SANA KARIM DEDIGIN INSAN SÖLÜYOR ! HAYATINI GEÇİRMEK İSTEDİĞİN ONUN İÇİN CANINI VEREBİLECEĞİN KARIN ! O soguklugu cıkar at ordannnn askımızla donat kalbini... seni canımdan cok sevıyorum hersey ıcın ozur dılerım affet şapşalın sana çok AŞIK ! ASKIIIIIIIIIIIIIMM,SEVDDİİCEEĞİİİMM,ÖMRÜM,NEFESİM,CANIM,DAMARIM SENİ ÇOK SEVİYORUM BENDEKİ YERİN SONSUZZZZZZZZZZZZ EBEDİİ. BÜTÜN KALBİM SANA AİT BEDENİM,RUHUM,İÇİM,DIŞIM SENSİN NE KADAR SOĞUSANDA BENİ HALA SEVDİĞİNİ BİLİYORUMM... KARIN SENİ COK SEVIYOO

Güncellemeler:
kbyın arkadaslar baslık yanlıs OLDU :D SEVGİLİNİZDEN SOĞUDUNUZ FAKAT O BÖYLE Bİ MESAJ ATTI NE HİSSEDERSİNİZ

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• vallah çok uzundu mesaj yarısını okudum yarısını okumadım istersen son bir şans daha ver o kadar dil dökmüş sana :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kelimelerin bir anlamı yok.Önemli olan eylem.Sözler ile değil hareketlerin ile ona aşkı hissettir.

2|0
    0|0
  • Peşimden Koşuyo Derim..( Ayrıca Damarım Nedir Arkadaş O Nasıl İltifattır )

0|0
    0|0
  • soğumuşsa bir sefer devrilen inşaata geçici takılan tahtadan bir farkı olmaz ne yazıkki:(

0|0
    0|0
  • doğrusu okumaya üşendim ama kesinlikle affetme

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilim bana karı kız koca kelimeleri olan bir mesaj atsa evlendim mi amk derim

1|0
    0|0
  • Asla boyle bir mesaj atmazz.

1|0
    0|0
  • bnce affet

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir mesajdır ::d

0|0
    0|0
Yükleniyor...