Karınızla birbirinizi severek evlendiniz. 1 kızınız dünyaya geldi. 3 sene sonra da 1 oğlunuz oldu.

Oğlunuz 2 yaşına geldiğinde bir rahatsızlığı nedeni ile sizden ve oğlunuzdan kan örnekleri alındı ve DNA testi yaptırdınız. Test sonucunu aldınız ve okudunuz. Oğlunuzun babası %99,9 SİZ DEĞİLSİNİZ. Eşinizi aldınız karşınıza ve sordunuz bu çocuğun babası kim diye? Eşiniz itiraf etti. Çocuğun babası, ailecek çok yakın görüştüğünüz ve çok sevdiğiniz en yakın erkek arkadaşınız. Çocuğu kaptığınız gibi arkadaşınızın evine gittiniz ve arkadaşınızın eşine olayı anlattınız ve çocuğu arkadaşınızın eşine teslim ettiniz. Erkekler; Böyle bir olay karşısında ne yapardınız? Kızlar; Çocuğun teslim edildiği bayanın yerinde olsanız ne yapardınız?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• bakacak halim yok ya ?anası var babası var.. veririm babasının kucağına sonra da ilk işim kocam olacak cibiliyetsizi boşamak olur..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Nerden buluyorsun bu senaryoları. Ev ev değil batiatus hanesi. :))) Ne yapacaksın başa gelen çekilir. Kocamı seviyorsam çocuğunu da getirdilerse sokakta bırakacak halim yok. Çocuğa bakarım kocamı da sokağa atarım 1 süre sokaklarda sürtsün aklı başına gelsin derim. Çocuk bakıma muhtaç ve olaylar çocuğun isteği dışında benim kocamın çükünün doğrultusunda gelişmiş...

1|1
    0|0
  • O çocukların yerinde olmak istemezdim.Bu kadar mal üçlü görmedim zira kucağınıza alıp gidilen bir kilo domates değil.Bildiğin kanlı canlıi,herşeyi idrak edebilen varlık..

1|1
    0|0
  • gider geri veririm napcam o çocuğu eşimdende boşanırdım

0|1
    0|0
  • soru çok zor yerden çıktı ya

0|1
    0|0
  • 4üde mal çıktı la 2 çift araştırmadan evlenilirse böle olur

0|1
    0|0
  • boşanırdım..Allah kimsenin başına bu kötü seneryondan vermesin :D

0|1
    0|0
  • Bu ne mk nasıl bir hayal gücün var anlamadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben çocuğu ona falan teslim etmem kaqrımı doğrarım o arkadaşımın gözünün öündee sonra onuda doğrarım bende hapise girerim Allah göstermesin..

0|1
    0|0
  • Hanıma bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu ve motora bağladığını söyleyip boşanırdım.

0|1
    0|0
  • çocuğu kapmış teslim etmiş yapılacak birşey kalmamamış ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...