Biten ilişkinin ardından mesaj atmak ne kadar doğru?

arkadaşlar biten ilişkiden sonra mesaj atmak ne kadar doğru? 4 aydır biriyle beraberdim. cok ugrastı benimle, çok kapris yaptım, çok koştu peşimden. tam ilişkimiz bir düzene girdi, her gün konusuyoruz, haberleşiyoruz vs.. geçen gün onda kaldım. herşey güzeldi ve birden aramayı kesti o günden sonra. dün aramadı ilk defa. ben de mesaj attım, umarım ugrastıgına değmştir, yazmıycaktım sana ama böyle abuk sabuk tavırlara alıskın değilim. kendini kucultmene gerek yoktu bu kdr dedim. cevap vermedi. artık bundan bir cacık olmayacağını biliyorum ve devamı gelmeyecek onun da farkındayım. bir beklentim yok. sadece mesaj atmakla kucuk düştüm mü sizce? arkadaşlarım eger mesaj atmassan hiç umursamadıgını dusunecek ve alıskın oldugunu dusunecek bu tarz ilişkilere o yüzden atmalısın dediler. ama su an keske atmadan onun yazmasını bekleseydim dedim. su saatten sonra da bir daha yazacğını dusunmuyorum cunku mesajımdan bir daha onunla görüşmeyeceğimi anlamıstır. saçma bir soru farkındayım ama cok üzgünüm su an yardımcı olursanız sevinirim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Atarsan Tasmayı Geçirirler Boynuna O Kadar Dogru İşte

1|0
    0|0
    • nasıl yani?

• Canı Sıkılmıştır Dogal Olarak.Ama Şuna Emin Olabilirsin Hoşunada Gitmiştir Çünkü Düşünmeyen İnsan Unutmuş Olan İnsan Ne Olursa Olsun Mesaj Atmaz.Mesaj Atıyorsa Hala Unutamamış Ve Acı Çekmiş İzlenimi Yapar. Peşimden Koşuyo Gibisinden. En Güzeli Hiç Cevap Atmayıp Umursamaz Ve Unutmuş Gibi Davranmaktır Bİr Erkege En Çok Koyanda Budur.Yeni Bir Sevgili Yap İşte Ozaman Yıkılır Anca.

• bundan sonra daha bişey yazmıcam ztn

Erkekler Ne Diyor 6

• bence seni kullanmış üzüldüm senin için ama belliymiş sana böyle yapacağı

1|0
    0|0
    • doğru, belki ya tutarsa yaptım ben de..

• :) ah be canım tutmayacağı belli ama sende isteyerek yaptığına göre üzülmezsin

• biten iliskinin ardından mesaj atmak bence doğru değil. mesaj atılıyorsa bitmemesi gerek...

1|0
    0|0
  • aklında kalıp üzüleceğine at rahatla

1|0
    0|0
    • attım zaten ama sitem mesajı attım. yazmıyacaktım sana ama böyle durmlara alıskın değilim dedim. aylardır her seferinde beni gerçekten hayatında istiyor musun diye sordum, sen de her seferinde evet dedin. keşke egolarını bunlara alıskın insanlarla tatmin etseydin, zaten kadın aclıgı ceken biri değilsin. beni kandırıp üzmene gerek yoktu dedim. umarım bu kdr ugrasmana ve kendini kucultmene değmiştir. iyi geceler dedim. ne ddusunur bu mesaj karsısında sizce?

• kafası karışık olabilir mesajlaşmanızda geçen konuşma biraz saçma gözküyo

• Olan olmuş. Bu saatten sonra önüne bak

1|0
    0|0
  • zaten onun amacı senle olmakmış baştan senle olunca işi bitmiş

1|0
    0|0
  • olan olmuş artık yapıcak birşey var mısorusuna cevap bulmasılın bence ilk önce...

sonra düşündüğün soru ; aceba küçük düştüm mü sorusuna cevap karşında durduğunu görüceksin :):) çok prof. konuşmuş gibi oldum ama test edildi onaylandı diyebilirim :):):)

0|0
    0|0
    • su an o kdr kafam karısık ki keske ddaha net birşey yazsaydın..

• tesekkur ederim...

Kızlar Ne Diyor 4

• boşver sen aramadığın mesaj atmadığın sürece umurssamadığını anlıcaktır zaten

1|0
    0|0
  • Doğru değil ..

1|0
    0|0
  • geçmişe mazi geleceğe niyazi mi ne diyorduk biz,hah işte ondan.

0|0
    0|0
  • bunda kucuk dusmekle alakalı bırsey yok bence ıcınde kalmasından ıyı olmus

1|0
    0|0
    • ama adam benimle beraber olduktan sonra bir daha aramadı. resmen amacım sadece seninle sevişmekti demek istedi bana. çok ağırıma gidiyor bu ddurum. o kdr dil döktüm, beni yıpratacaksan hiç baslamayalım diye.. 3 aydır emin misin beni istediğinden diyorum. her seferinde evet bu yuzden yanındayım diyor. ve birden böyle yaptı ve ben de her kadının yaptıgını yaptım. dır dır mesaj attım kolay sindirdi bu durumu demesin diye:(

• dusunme gecmıse takılı yasama asla ve bırkez daha aynı hatayı sakın yapma ınan gececek bu dusuncen zamanla zamana bırak

• umarım cabuk geçer. baya psikolojim bozuldu cunku

Yükleniyor...