Mağazadan alınan ürünü koşulsuz iade etmek

arkadaşlar ben bir tablet aldım daha 2 gün oldu.1.6 ghz diyor hiçte öyle bir performans yok, tuş kilidide ayarsız, şarjı 6-7 saatte doluyor ama çabuk bitiyor, yani hiçte beğenmedim ürünü, 180 liraya alsaydım bir tablet bunun gibi olurdu ben gittim 330 liraya aldım reederden.şimdi mağazadan aldığım için iade şartlarını bilmiyorum ama ayıplı ürün olarak felan iade edemezmiyim gerçekten beğenmedim kaç gündür çoralim bozuk...

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• sen özelliklerini begenmemissin o ayıplı bir ürün degil ki..hem öyle olsa bile onlar ayıbı nerdeyse ona göre servise yolluolar sana aynı malı gerirler..

0|1
    0|0
    • ama 1,6 ghz olmasına rağmen 1,3 ghz kullanıyormuş, pixelleri söylenenden daha dşük, hatta bunu bir arkadaş teste sokmuş düşük puan almış özelliğine göre, yani ben bu tableti alırken tamamen 1,6 ghz, pixellerinin yüksek olmasına ve 10 saate kadar pil ömrüne göre aldım bunların hiçbirinin olmamasına ayıplı ürün değilmidir

• tüketici hakları belediyelrin içinde oluo belrteym :) yapman gereknler çok kolay bir dilkce yazıo dosyalayıp veriosun altına da paramın iadesini istiorum yazacaksın

• hakem heyeti hemen bizim burda 200 metre ilerde.bu arada dilekçeye benmi hazırlıycam acaba?

Kızlar Ne Diyor 4

• bir hafta deneme süresi var geri iade yapabiliyorsunuz diye biliyorum ben. tüketici haklarına göz atsanız iyi olur..

0|0
    0|0
  • kutu acildiktan ve kullanildiktan sonra iade alinmaz diye biliyorum markasi nedir

0|0
    0|0
  • 1 hafta içinde iade edebilirsin. Gidip konuş bence iadeyi kabul edeceklerdir.

0|0
    0|0
  • Kazık yemişin sen :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...