Ülkeyi terketmeyı düşünürmüydünüz???

Diyelım kı; ( umarım boyle bısey hıc yasanmaz ) ülkemız savasa gırıyor veya ıc savas baslıyor...tepkınız ve hareket tarzınız ne olurdu..sıgınmacı olarak ulkeyı terk edermıydınız? yok sa kalıp savasın ıcınde yer alırmıydınız?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• Savaşa gerek yok ki. Sen 1 milyon dolar ver bana 1 gün durursam bu ülkede ne olayım :DD

0|0
    0|1
  • savas illa topu tufegi alip gidilmekle olmaz.. sorum savasirim diyenlere.. madem ulkeniz icin savasirdiniz da ulke bu duruma gelene kadar niye savasmadiniz? ya da savasmak icin illa birseylerin bozulmasimi gerekiyor?

1|0
    0|0
  • Benim atalarım buradan düşmanı kovalarken ölmeye giderken sırf bizler mutlu ve huzurlu yaşayalım diye savaşmışken benim bunları bilerek kaçıp gitmem yanlış verin bize 100 tane gaz maskesi roket atar g-3 el bombası alalım esir düşen ülkemizi bitirelim savaşı...

0|0
    0|0
  • öyle bir düşüncem olsun o düşünceye bile savaş açıp tek kurşunda işini bitirirdim.Atalarımın ruhunu sızlatmaya ve Allah katında hiç bir şekilde affı ve hesabını veremeyecegim bir şeyi yapmak istemem.

1|0
    0|0
  • Vatan uğrunda ölmek gibisi varmı. Can bedenden çıkıncaya dek savaşmaya devam

0|1
    0|0
  • Milliyetçiler üşüşmüş :)

0|0
    0|1
  • Hanım G3 mü getir mevzu var

1|0
    0|0
  • Elbette düşünürüm.

0|0
    1|4
  • He bide Vatan için ölmekse kaderim kaderimin ellerinden öperim

0|0
    0|0
  • ülkem icin kanimin son damlasina kadar savasirdim.

terk etmeyi düsünenler bence ozamani beklemesin, simdiden defolsunlar !

0|0
    0|0
Yükleniyor...