Dilek balonlarının kullanımına çevre güvenliği açısından karşı mısınız?

zaten balon yakıp romantik bir ambiyans yarattıgını sanarak dilek balonundan medet ummak baslıca bir sacmalık. bir de bunun cevreye büyük zaraları var. orman yangınlarına bile neden olabiliyor. kullanmam/kullandırtmam diyenlerden misiniz?

link

link

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• güzel gözüküyor meretler ama aslında kıyıdan denize doğru göndermek için tasarlanmış şeylerdir dilek balonları.

yerleşim yerlerinde hem de çok büyük tehlike oluşturuyorlar. Valla bir gün bir iki şehir yanacak bu aletler yüzünden o zaman aklımız başımıza gelecek

0|0
    0|1
  • Medet ummak kısmına kesinlikle katıldım, saçmalık.

Eğer eğlenceyse de çok gereksiz.

Romantiklik olsun diye yapanlar var, çok bayık.

Kısaca lüzumsuz.

0|0
    0|0
  • denize doğru sal gitsin boş havaya salmanın anlamı ne

1|0
    0|0
  • Yangın olsun kım ıster kı, ama cok romantık guvenlı bıyerde yapılırsa denızın ustunde bırakılırsa mesela :)) ❤

0|0
    0|0
  • beyınler bos beyınlerrrr

0|0
    0|0
  • onların bir dileklerine karşı koca bir yer zarar görebilir

0|0
    0|0
  • cok sacma cok gereksız bişi bence ya

0|0
    0|0
  • evet orman yangınlarına sebep olabilecek en güzel araç bu .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kullandım ama asla ormanlık alanda değil yapmadım yapmamda ormanda

0|0
    0|0
  • Ormanlık alanlarda karşıyım.

0|0
    0|0
  • Binalarin arasinda yapmalari yokmu Romantizm anlayışlarına tüküreyim neresi romantik.

0|0
    0|0
  • Güzel bir ortam ve görünüş yaratıyor.Bence Yangın ihtimali olmayan yerlerde kullanılabilir.

0|0
    0|0
  • denize bıraksanız bile rüzgar ile alakalı rüzgar deniz tarafına dağru esmiyorsa kötü sürekli rüzgar yön değistirir zaten gereksiz birsey

0|0
    0|0
  • Tamamen sacmalik.insan zaten olacak seyleri diler olur.bizde bir suru turbe falan var balo ne yapabilir.en fazla seralari tutusturup kul eder.

0|0
    0|1
  • onca işimiz var bide balonmu yakacaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...