Kapat

Siz erkeklere soruyorum neden böyle yapıyorsunuz

Kız arkadaşım sayesinde bir çocukla tanıştım, baya hoşlandım bundan sonra buda tanıştırsana falan demiş, tanıştık iyi hoş, havuza gittik arkadaşlarla hep birlikte bu çocukta vardı orada elimi tutuyordu sarılıyordu, tamam dedim bizim iş olur. Sonra doğum günü partisine gittim discoda yapıldı. Orayada çok yakın kız arkadaşımızla gittik, ben altını çize çize oğuz benim hoşlandığım çocuk bakın yanlış olmasın dedim. Sonra bunlar gözümün önünde el eleydi. Sahile indik lobilere oturduk onlar ayrı lobiye geçip sarılıp uyudular. Sorunnn bendemiiii allah aşkınaa. Benmi gelin güvey oluyorumm. Napmaya çalışıyor. Aradım hata yapıyorsun bak dedm. Olmazdı senle dedi yaa.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eşeklik seni ilk tanıştıran kız arkadaşında! Çocuğun beklentisi belli, sevişip eğlenmek, duygusal bağlanma filan yok ve kısa yoldan gol atmak. Sanırım sende ciddi ve uzun vadelî ilişki beklentisi yansıtmışsın. Çocuk o yüzden senle olmaz demiş. Tabii adı üzeri çocuk, tarz veya usluptan bir haber. Sana tavsiyem bu tip girişimlerde sadece erkek olmasına değîlde, aynı zamanda Kişiliği oturmuş yaşına göre olgun, bizim ADAM dediklerimîzle muhattap olman . ;-))

1|0
    0|0
    • Çok arıyorum ama yok. Sorun bende sanırım, çok safım

• Aramakla olacak bir şey değil bu.

Seninkisi de Saflık değil, doğru kelime iyiniyet diye düşünüyorum. Sabırlı olmak lazım. Ha amaç gönüleğlendirmek ise durum başka tabi. Ama her zaman muhattap olduğun kişinin beklentisini, görüş ve anlayışını çözdükten sonra duyguları salıvermek gerekir. :-)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• aşık olmak kolay değil hemen aşık olunmaz ama hermen birinden etkilenebilirsin... belki o an için senden etkilendi elinden tutmak istedi sarılmak istedi vs.. ama aşık olduğu anlamına gelmez bu :)

dikkat et kendine çok fazla uygusala bağlıyosun mevzuyu :)

sonu kötü olabilir :)

0|0
    0|0
    • aşık olduu demiyorumm arkadaşımm. Beni umutlandırıyorr sonra olmaz diyorr.

• ozaman şöyle diyeyim :) gündelik birliktelikler moda oldu... bugn elini turar sarılır öper koklar sinemya götürür orda burda zaman geçerirsiniz beraber ama ertesi gün olmaz...

neden diceksin şimdi

kızların nabzı yoklanır sende ileriye dönük bir düşünce yoksa birlikte olursun yatarsın kalkarsın... herşey sona erer.. amaç belli daha açık konumama gerek yok sanırım

• Kusura bakma ama yazman bu şekildeyse konuşman nasıldır bilmiyorum. Belki de çocuk bunu sevmedi?

0|0
    0|0
    • Nasıl yani ?

• :) teşekkür ederim düşüncelerin için. Saygı duyuyorum.

• Bunlar düşünceler değil doğrular. Rica ederim.

• adam yetişemiyor ki çevresinde ki kızlara vakit ayırmaya cok talep var demek ki biz gibi mazbup mu herkez :D

1|0
    0|0
  • bakın dinimizce 5 eşe kadar sebest 5 eşten sonrası günah lütfen 5 kişiye kadar soru sormayalım anlayışla karşılayalım.

0|0
    0|0
  • benım adımda oğuz olmasına rağmen bu tür çirkefliklere bulaşan bir adamla aynı ismi taşıdığım için rahatsız oldum şuan ...Hata yapıyorsun kuzum gelin güvey olman değil çocuğun ya.şaklığından kaynaklanıyor ;)

0|0
    0|0
    • Çok zoruma gitti, birde kız arkadaşımın gözümün önünde böyle yapması. :(( üstüne basa basa oğuzdan çok hoşlanıyorum dedim gitmeden önce

• sıkma tatlı canını ... bu gibi olaylarla tecrübe kazan

• Çok kötüyüm :(

• Çocuk maymun iştahlı agüzelim, belli süre sonrada başkasının elinden tutacağından emin ol. Ahada yazıyorum...

0|0
    0|0
  • Yoluna Devam Et Yoksa Yazık Edersin Kendine.

0|0
    0|0
  • Kendine ayarlamış bile.

0|0
    0|0
  • Her sarılmayı öpmeyi aşkmı sanıyorsun.. millet günlük yapıyor sende kendini kaptırmışsın sorun sende

0|0
    0|0
    • Hayır her öpmeyi sarılmayı aşk sanmıyorum. Bunlar sevgi belirtisidir. Sevgi olmazsa yapılmazz. Yada umutlandırılmazz.

• Hayır, siz herşeyi değiştirdiniz. El tutmak sahiplenmektir. Öpmek sevgidir. Sizler yüzünden bunlar yanlış yerlere çekiliyor.

• Biz ? ben sana olanları söyledim olduğumu söylemedim.. iyi günler

• Senin için hayırlısı olmuş , neye üzülüp garipsiyorsun ki. Normal olan sensin, boşver.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum çok hoşlandım zoruma gitti.

• Daha ne erkekler çıkar karşına. Kendimden biliyorum :p. Geçer , bu da geçer.

• Seni çok daha fazla mutlu edecek bir erkek bulmalı ve istediğin herşeyi onunla yaşamalısın.

0|0
    0|0
  • Helal olsun oğuza bir eli yağda bir eli balda

0|0
    0|0
  • Komedi resmen ya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...