Böyle bir şeye inanır mıydınız, güvenir miydiniz?

Sorularımı ayrı ayrı cevaplar mısınız:

1)İnternetten evlilik sitesi vasıtasıyla tanıdığınız kızlara bakış açınız nedir?

2)Onları hiç bir zaman ciddiye almayanlardan mısınız?

3)Böyle bir sitede ,normal hayatta bile karşılaşmanın zor olduğu kadar güzel ve düzgün bir kız karşınıza çıkabileceğine inanır mıydınız?

4)Böyle bir kızın o kadar düzgün ve güvenilir olduğunu nasıl anlardınız?

5)Onu kaybetmemek için ne yapardınız?

şimdiden teşekkürler

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Kötü kadın olmayabilirler ama akılları fikirleri sadece evlilik olduğu için, daha doğrusu evlenmek için evlenmek olduğu için, pek iyi bakmam.

2- Birinci soruya istinaden ciddiye almam.

3- Bu sitede iyi olduğunu bildiği kadınları olduğu içim olabilir tabii ki.

4- Burada görmek ve konuşmak bence yeterli değikl. Gerçekte görüp konuşmadan tam olarak emin olamam.

5- Eğer görüp tanıdıkta sonra hoşlanırsam, normalde bir sevgilimi ya da arkadaşımı kaybetmemek için gösterdiğim azami çabayı ona da gösteririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1-Pekte iyi gözle bakmam. Çünkü iyi bir kız olsa zaten çevresinde onu çok isteyenler olurdu.

2-Ciddiye almam.

3- İnanmam hatta güzelse bile bu işin içinde bir bit yeniği var derim.

4- Konuşarak başka nasıl anlayacağım.

5- Hiçbir şey yapmam. Neden kaybetmeyecekmişim ki?

0|0
    0|0
  • 1.İnsan İnsandır Kanı Bozuk İnsan Kendini Sitedede Gerçektede Belli Eder.

2.İnsanları Ciddiye Alırım Taki Ciddiyetinden Şüpe Edene Kadar

3.İnanırım Neden İnanmıyım Sitelerde Hepimizin Kullandıgı Bir Yer Çeşit Çeşit İnsan Var

4.Yaşayarak Anlardım Dedigim Gibi İnsanlar Kavun Degil Koklayalım.

5.Hiç Bişey Yapmazdım Gitmek İsteyen S.sin Gitsin.

0|0
    0|0
  • sizin cevaplarınız dır muhım olan gerısı ancak kafanızı karıstırır,dikkatli olun...

0|0
    0|0
  • bence normal. belli bir yaştan sonra yeni insan tanıyacak ortam bile olmayabilir. ee bir yandan da evlenmesi lazım. kader sonuçta nereden geleceği de belli olmaz. sevdikten sonra da nereden tanıstığının önemi de yok bence. gerçekten seviyorsan da bir çok fedakarlık yapılabilir normal

0|0
    0|0
  • 1-Oldukça zor ve gereksiz.

2-Bilemeyeceğim. Gerçek hayattan neden bulmuyorlar!

3-Hiç bir fikrim yok. Umurumda değil.

4-Yazılarından belli olur güvenilir ve olduğu.

5-Bu soruda tıkandım...

0|0
    0|0
    • 2)hiç çevresi,arkadaşı yok,arkadaşları vardı ama hepsi evlendi, unuttular bu kızı

• Eğer yeteri kadar iyiyse, mutlaka gerçek hayattan birileri onun olmak isteyecektir. Ama değilse, sanaldan da bulamaz.

• ben değil bir arkadaşım:) bu sitelerden kızlarla buluşuyor ama amacı evlenmek degil sadece beraber vkt gecirmek belki ilerde sex... güzel kızlar oluyormuş ama dediğim gibi arkadaşımın amacı evlenmek değil ama belki birgün kızın biri aklını başından alabilir:)

0|0
    0|0
  • Gözümle görmediğim ve dokunmadığım hiçbir şeye sahip olmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...