Arkadaş sorunsalım. Elimden geldiğince özet geçmek istiyorum. İnşallah yapabilirim. Yorumlarınızı bekliyorum

link Arkadaşlar bu geçen açtığım başlıktaki yazı. Önce bunu okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Devamını yazıyorum. Neyse arkadaşıma demiştim senle aramdakileri bitirmek istiyorm falan diye. Konuştuk işte şaka yaptığımı sanıyordu. Tatilden geldi. Ciddiyim falan dedim. Ağlıycam yanına gelicem dedi. Bende gelme dedim ama o yinede geldi. Bunu yapması hoşuma gitti. Neyse benimde gelme dememin sebebi yüzyüze olursak zor olacağıydı. Neyse bende sen beni bilmiyomusun kafam gidip gelir. Sorun yok dedim. Yani küsüzde barışmış gibi oldu. O gün dolaştık falan baya. İyi davrandı falan. Ama yine aynı şeyler olacak gibi. Yine onunla konuşmak istemiyorum gibi. Ne yapacağım?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şeyler olursa anında ayrılma cesaretin olsun.

0|0
    0|0
    • Evet cesaret yok bende maalesef. Ama cesaretle birlikte o bana çk üzüldüğünü kırıldığını ağladığını söyleyince yapamıyorum.

• Bildiğim kadarıyla ne onun ne benim arkadaşımız var. İkimiz en iyi arkadaşız. Sınıf arkadaşlarını falan saymıyorum.

• Onun senden başka iyi arkadaşı yoksa, o kişiliksiz birisi. Senin kıymetini bilmiyor. Yada oldukça çıkarcı birisi. Arkadaşlığı kötü günde yardım, onu geçtim karşılıklı ilişki olarak görmüyor. Canı estikçe duruma göre davranmak olarak görüyor.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• valla diğer sorunu az biraz okudum benimde böyle bir arkadaşım vardı zamanında onu korumak için dayakta yedim yine yerim ama ne aradı ne sordu evine kadar gittim evde değildi mesaj bıraktım 1 senedir aramadı bile yazık bu insanlara değer verince umursamıyorlar :D en iyisi sallama bıraktım ben mutluyum

0|0
    0|0
  • yine aynı şeyler olcak.bak buraya yazıyorum

0|0
    0|0
  • Kötü günümde yanımda olmayan iyi günümdede yanımda olmasın...

0|0
    0|0
  • Her açıdan seni tamamlayacak ve mutlu edecek bir erkek bul ve istediğin herşeyi onunla yaşa.

0|0
    0|0
  • boğaz köprüsünden aşağı at kendini.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...