Güngören Bakırköy Minibüsünde Muhabbet ettiğim Ressam bayanı arıyorum

Bulamayacağımı biliyorum da belki bir şans, hayatımın hatasını yaptım telefon alıp vermemekle...

Ağustos 25. veya 26 sın da Güngören Bakırköy dolmuşunda tanışıp ressam olduğunu öğrendiğim muhabbet edip para üstünde komik bir olay yaşanan kişi:)

buradaysan bul beni değilsen de arkadaşlar sorum size nerelere yazabilirim bu mesajı %1 de şansım olsa deniycem rüyalarıma girecek kadar hoşlandım kendisinden ya da ne şekilde bulabilirim fikri olan var mı? minibüse nereden bindiğini de hatırlamıyorum en ufak ihtimali bile değerlendirmek isterim teşekkürler...

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Minibuscuye git 100 tl cıkar o kadının adı ne diye sor aracına tam olarak nerde aldıgını sor soylemeyezse 100 tl daha koy hatırlamasını sagla soyledikten sonra havalı birşekilde orayı terket

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güngören ve çevresindeki atölyelere bak ve halk eğitimlere tabi.Bir bayan için bunları yapmak,aramak ve sonunda -umarım bulursun- bulmak çok etkileyici olsa gerek.

Bol şans :)

0|0
    0|0
  • Çok zor ya :/

0|0
    0|0
  • Arabeniboyabeni asdghb

0|0
    0|0
  • ben ressamımşu ankendımden süphelendımyemınle

0|0
    0|0
  • ben miyim aceba diye düsünüyorum su an

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• O Minibüse Bindiyse Mutlaka Tekrar Binicek.. Minübüsü Satın Almana kadar Yolu Var. Umarım Bulursun.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun, ama bulman çok zor

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten seviyor ve hoşlanıyorsan istanbuldaki tüm sergileri ,ressamlık atolyelerini ,halk eğitim yerlerini her yeri dolaş derim ben olsam öyle yapardım şansın bol olsun

0|0
    0|0
  • aga facebooktaki itiraf sayfalarından mı sandın burayı? burda bulma ihtimalin zor ayrıca bulsan bile karşılık verecek mi bakalım

0|0
    0|0
  • ha şimdi sen paraüstü uzatırken vs. iki muhabbet ettin diye manita olucan sandın öyle mi

0|0
    0|0
  • ben davutpaşa-bakırköy arası minibüsçülerdenim o minibüsü mü diyosun

0|0
    0|0
  • güngörenden bakırköye mi bakırköyden güngörene miydi yolculuk

0|0
    0|0
    • güngörenden bakırköye ise bakırköyde bakabileceğin iki yer var, birisi halk eğitim merkezi diğeri de otobüs durağı yakınındaki resim atolyesi

• abi bulursan bana da haber et ben de o hatunu arıyorum

0|0
    0|0
  • Kendisi Lefkede bizim bahçede şuan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...