Sizce başarının sırları nelerdir?

Ben kendim bulamadim fikirlerinizi almak istiyorym

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• az konuşmak, çok sabretmek sanırım

0|1
    0|0
  • azim, hırs, kendine güvenmek..

0|1
    0|0
    • sans faktoru de onemli ondan daha onemlisi karsina cikan firsatlari degerlendirmek bence birazda

• evet tabiki oda var ama insanın isteyipte çaba gösterdiği zaman yapamıycağı şey yok bende herşey kafada gerçekten isteyip istememesinde :)

• katiliyorum :)

• sabır

irade

azim

akıl

0|0
    0|0
  • bu devirde yalakalıktır :D

0|0
    0|0
  • Azim,çalışmak

0|0
    0|0
  • hırs (cevabım kısa değil KS anlayana uzun bile)

0|1
    0|0
  • benım gıbı özgüvenı yüksek olmak er basarının anahtarıdır bence lisede 8 zayıfım oldu halde herkese ben tıp kazancam derdım mıllet benle hep alay ederdı hıcte takmazzdım umrumda bıle olmazdı 12.sınıfın basında denemelerde 192 puan alırdım yıne alay ederlerdı ama yıne umrumda olmazdı kulagımı tıkar çalısmama bakardım sonra sınava bı gırdım cıktım 490 puan alıp mılletı sok ettım herkes sasırdı basarımın sırrını soranlar çok oldu basarının sırrı bana göre özgüvenın yüksek olması ve ınanmaktır baskada yolu yoktur emın ol su an tıp okuyorum ve çok mutluyum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok çalışmaktan ve tuttuğun zaman bırakmaman da biter.Çok başarmak için üşengeçlik,tembellik olmayacak.Sonuçta kendi hayatın kendi kariyerin.İyi bir yerde olmak istiyorsan çok çalışacaksın ve çok çalışmak içinde çok çaba sarf edeceksin.Tabi en başta sabır ile çıkacaksın ve öylede bitireceksin..

0|1
    0|0
    • Evet dogru calismak ve sabir cok onemli

• Sabırla bu yola çıkacaksın.Kalbinle onaylayacaksın.Beyninle kararlarını alacaksın ve bedeninlede kendini veamaçlarını istediğin bir yokuşa çıkaracaksın.Ama gerçekten kolay değil..

• Başarı; süreklilik, inanç ve azim ister ama bunu bildiğimiz o değerli popomuzu yerinden kaldırıpta bir şey yapamıyoruz.

0|1
    0|0
  • Sabır ve azim başarıya giden yolda etken rol oynayan faktörler tabi zamanımızda bunları yerine göre değerlendirebilmek çok güç saygılar...

0|1
    0|0
  • Kısa Ve Öz Kendinsin

0|1
    0|0
  • başarının iki sırrı vardır reyiz biri torpil diğeri paradır bunlar yoksa çok şanslı biri olmasın

0|1
    0|0
  • olayı analiz etmekten geçer

0|1
    0|0
  • inanmak başarmanın yarısı...

0|1
    0|0
  • Hirsli olmak azimli olmak

0|0
    0|0
  • oh birbılsem