Beğendiğiniz,etkilendiğiniz bir filmin oyuncularının hayatlarını merak eder misiniz ?

araştırır mısınız mesela.kimmiş hangi filmlerde oynamış vs bakar mısınız

0|0
24|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Hayır merak etmem çünkü ben gerçekte o oyuncuyu değil onun karakterize edip oynamış olduğu kişiyi beğenmiş olduğumdan hayatını merak etmem ki ben diyelim dizide filmde onu çok beğenmiş olsam bile normalde yani film dışında kendisine herhangi hayranlık beğeni beslemem.

0|1
    0|0
  • evet bakıyorum

0|1
    0|0
  • Bazen abartıyorum ben o işi, ıncık cıncık ediyorum siteleri. O kadar araştırdıktan sonra da haliyle bizim komşu Sebahat teyzenin çocuklarıymış gibi geliyo.

0|1
    0|0
  • Evet ederim ..

link Gol' de başrolde oynayan çocuğu az araştırmadım 1 sene kafayı ona takmıştım ..

link

0|1
    0|0
  • evet merak ederim diğer resimlerine nerlerde oynamış falan bunları incelerim

0|1
    0|0
  • genelde araştırırım

0|1
    0|0
  • Evet,bakarım.

0|1
    0|0
  • Evet,bakarım

0|1
    0|0
  • evet ederim

0|1
    0|0
  • Evet,bazen bakarım.

0|1
    0|0
  • EWET araştırıp baktığım oldu ve sonucunda reel haleırnı görünce soğuyorum ndense izledığım fılmdekı gııb o karekter gııb kaldığında daha etkıleııc oluyor sankı baktığımda işin buyuus bozuluyor :D

0|1
    0|0
  • evet merakım çoktur araştırırım...

0|1
    0|0
  • çok beğendiysem

0|1
    0|0
  • tabikide lee min ho hayranıyım herşeyini bilirim

0|1
    0|0
  • ben bakarım ve o oyuncunun diğer filmlerini de izlerim .

0|1
    0|0
  • merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Evet kesinlikle

0|1
    0|0
  • oyuncularını merak ederim de hayatları umurumda olmaz

0|1
    0|0
  • Evet aynen .

0|1
    0|0
  • ilgimi çekmişse ceddin sülalesine bakarım valla :D

0|1
    0|0
  • ewet herşeyini merak ederim.. gerçek hayattaki kişiliğini çözmeye calısırım..

0|1
    0|0
  • bende merak ederım

0|1
    0|0
  • benim hayatım olmuş film kimi niye merak ediyim

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çok nadir olanları. çünkü o kişiselleştirdiğimiz ya da içselleştirdiğimiz insanların gerçeklerini gördüğümde tanışıp arkadaş olduğumda çoğundan soğudum. içlerinde çok az gerçekten tanımaya değer insan çıkıyor. belki eskiden çok iyilerdi ama çok büyük paralardan ve kısa zamanda kazanmaktan bahsedersek sanırım istemsiz değişimler oluyor hayatlarında

0|1
    0|0
  • Oyunculuklarına hayran kaldığım kişilerin kesinlikle bakarım.

0|1
    0|0
  • şimdi eksiler havada uçuşabilir ama ben genelde erotik film oyuncularını Türk olanların hayatlarını araştırıyorum neden bu şekilde para kazanıyorlar neden vücudunu satıyorlar diye merak ederim

0|1
    0|0
  • Yaşlarını merak ettiğim oluyor. Onun dışında merak ettiğim bir şey yok.

0|1
    0|0
  • evet bakarım sonra hususen o oynadığı için izlerim

0|1
    0|0
  • Bende merak ederim ve araştırırım. Hatta ödül aldığı bir film varsa onuda izlerim

0|1
    0|0
  • Evet hep yaptığım bişey

Film bittiğinde Cast bölümünden kadının isimine bakarım sonra hemen google'da aratır resimlerine ve hayatına bakarım

0|1
    0|0
  • yok ne biliyim ozaman o kişi için olan büyü bozulur :)

0|1
    0|0
  • Aamir Khan acaip adam

0|1
    0|0
  • evet bknz MEGAN FOX

0|1
    0|0
  • sabaha kadar 1995 montpellier şarabı içerek seviştikleri belli araştırmam onun için

0|1
    0|0
  • link Bu filmi izleyip de Dersu gerçek hayatta kimmiş demiştim. Sen neymişsin be Maksim Dede.

0|1
    0|0
Yükleniyor...