Senin İdolün Kim?

ikrra
Merhaba arkadaşlar, ben bayramla ilgili soruların aksine başka bir soru soracağım. Hayatta herkesin örnek aldığı biri vardır. Benim sorumsa şu;
Sizin örnek aldığınız, idolünüz olan ya da hayranı olduğunuz bir futbolcu var mı, varsa kim?

Güncellemeler
+1 yıl
Merhaba arkadaşlar, ben bayramla ilgili soruların aksine başka bir soru soracağım. Hayatta herkesin örnek aldığı biri vardır. Benim sorumsa şu;
Sizin örnek aldığınız, idolünüz olan ya da hayranı olduğunuz biri var mı, varsa kim?
Senin İdolün Kim?