Hepımız 1 nısanda şaka yapmışızdır yaptıgınız bır şakayı paylaşır mısınız?

ablam -öğretmen- 1 nısan ıçın sınıfının matematık yazılı sorularını hazırlamadıgını sınıfına soyleyecektı benle derse gırdıkten yarım saat sonra soruları getırmem ıcın anlastı tabıı sınıfa mutlu haberı verdı sınav ıptal sorular hazır degıl dıye sonra ben okula gelıp teslım edıp 1 nısan demıstım ogrencıler şok gecırmıslerdı :)

Güncellemeler:
:)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• öğretmene şaka yapmıştık önce sınıflarda ki malzemeleri değiştirmek yetmez gibi bizim sınıfı boşaltmıştık hoca yanlış sınıfa geldim diye bütün okulu dolaşmıştı :) bide arkadaşımın doğum günü 1nisana geliyordu don hediye ettim :D

0|1
    0|0
    • bı arkadasıma ne alsam dıyordum don ıyı fıkır :) bu sakayı yapaacam

Kızlar Ne Diyor 4

• öğretmenler her 1 nisanda aynı mal şakayı yapıp yer değiştirirlerdi " artık dersinize ben giricem" derlerdi biz de bir gün dedik bir seferde biz yer değiştirelim... tabi bizim mal öğretmenlerimiz yine yer değiştirdi ve karşılarında da bizi görünce bir daha bu şakayı yapmadılar...

0|1
    0|0
    • bızımkınler hala yer degıstırıyor bıze yapılan en guzel sakalardan bırı mudur sabah sırada sesım kısılmıs fazla konusmayacagım dedı 5 dk gectı 10 dk gectı hala konusuyor bız garıbanlar duacı adam az konusacak dıye sonra hatırlattık adama 1 nısan yapmak ıstemısmıs :-p 50 dk konusmustu toplamda :)

• hoşlandığım çocuktan ilanı aşk mesajı almıştım tabi gerçekten değil arkadaşlarımın şakasına kurban gitmiştim :D

ben yaptığım değil de yapılanı paylaştım kabul oluyor mu :))

0|1
    0|0
  • baba sevgilim var evlencez biz dicektim sevgılım dediğim an kafama leptobu yedim süper bir 1 nısan yaşadım

0|1
    0|0
  • paylaşmam .hoh.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaşımın totosundan kan aldım bir Nisan dedim asdksd

0|1
    0|0
    • cok acımasız cıktın ıgne kesınlıkle yapılması en kotu saka :)

• Bizim arkadaşın arabasının jantını çalma şakası yapmışdık :D Resmen koptum o gün yerlerdeydim Yedek lastikde yokmuş arkadaş delirmişdi :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...