Aşkınız için fedakarlıklarınız..

Aşk yaşamınızda ne fedakarlık yaptınız? Karşılığın bilindimi? Yapmasaydım dediğiniz bir fedakarlık varmı? Geçmiş şu an farketmez cevabınız lütfen ciddi olsun..

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• aşk değilde tek taraflı aşkda keşke o gün söyleseydm içimdekileridediğim günler oldu .s o gün keşke aklımdan koparsaydm bütün bağları demediğim gün yoktu ve şimdi kabusum oldu 7 yıl oldu aşkımı hala ben biliyorum o değil .s nyse

0|0
    0|0
    • okadarr yıll soyleyemedın ve hala sevıyosun...pekı o yalnızmı?

• liseden beri sevmştim bir snıf arkadaşıyla çıktı bir üni. deki arkaşaıyla çıktı ve 3 ay önce ayrıldı bende deim yeter sevgili yapma die oda artık esprisinemi dedi tamam die anlamadım :) nyse evet ya şimdi yalnız şu sıralar :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Cana can olan kişi için can bile verilir.

0|0
    0|0
  • Sıkıntıları vardı para verdim.Ayrılınca geri verdi ama...

0|0
    0|0
  • sevgilim içn bütün gelecegmi yıprattım ve şuan bütün şeylerden vazgectm ve şuanda ayrıyız ayrıldk hiç bişeye degmedi kimseye fedakar olmycan

0|0
    0|0
    • Kesinikle haklısın..ozaman kaybediyosun..

• 4 yıl çıktım onun içn ailmden avrupada yaşamktan lüx bir hayttan vazgectim 1 hafta önce o bnden vazgecti ve ayrıllaım dedi ayrıldk olmuyrsa zorlamycaksın evet vazgecmek zor olsada bazen zor olanı yapmalıyız

• aşk tam kaleyi kuşatmışken ortada bırakılırmı EVET BAZEN BIRAKIYOLRLAR KIZDA ERKKETE

• karşılıklı fedakarlıklarımız oldu tabiki ama sevgilim daha fazla yapmıştır hakkını yiyemem yani

0|0
    0|0
  • çokkkkkkkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • fedakarlık gerektiren bişe olmadı ya da ben hatırlamıom.

0|0
    0|0
  • fedakarlık karşılıksız yapılır beklenti duyulmadan yapılır çok fedakarlık yaptım ve yine yaparım...

0|0
    0|0
  • en son sevgilim icin hiç param yoktu annemin altın kolyesini çaldım doğum gününde ona hedie etim sonra ayrıldık :))

0|0
    0|0
    • aileyi asla harcamamalısın kım ıcın olursa olsun...o zaman degersız olursun

• ayrılan bendim ama kolyeyi geri alıp iddaa yapmak icin :D

• onu okuttum. ben okulu bıraktım. hayata 4 yıl geç kaldım daha yenı mezun oldum bende. o meezun olunca terk ettı. o da 4 yıldır öğretmen.

0|0
    0|0
    • Sen insanlık yaptın ama insan cıkmamıs karsına...elbet oda bıgun bu yaptıgının bedelını oderr

• ödüyor bundan emınım. şuan nişalanmış ama oldukça mutsuzz bundan emınım.

Kızlar Ne Diyor 2

• elbette ufak tefek bile olsa yapılıyor. pişman olduğum yok, olması gerekiyormuş olmuştur. düşünmem ardından yani..

0|0
    0|0
  • Herseyden ve herkesten vazgectim ailemi bile karsima aldim ama bilmedi serefsiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...