Facebook'tan tanımadığınız biriyle sevgili oldunuz mu, olur musunuz? Veya olduysanız mutlu mu,pişman mısınız?

Sorum hem kızlara hem erkeklere... Hiç Facebook'tan ortak arkadaşınızın olduğu veya olmadığı ama tanımadığınız bi kişiyle birlikte oldunuz mu ? olmayı düşünür müsünüz, olduysanız bu durumdan mutlu musunuz, yoksa pişman mı oldunuz ? yani bu konudaki bakış açılarınız...

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• öyle bir düşüncem olsa Facebook'a değilde Esra Erola giderim :)

0|0
    0|0
    • tamam öyle bi düşüncen olunca haber ver istersen, ben refakatçi götürürüm Esra Erol'a... :), bizimde katkımız olur ! :), şaka şaka...

Kızlar Ne Diyor 11

• Olmadım facem yok zaten ama kuzenim oldu 5, 6 ay sonra görüşüp nişanlandılar.

0|0
    0|0
    • yani olmuyo değilmiş, hayatta büyük konuşmamak lazım, senin söylediğin gibi örnekleride var... ama kötü örnekler de var !

• Kesinlikle hayır. Tanımadığım bir insanla böyle bir şey yaşamam mümkün değil...

0|0
    0|0
  • facebook pişmanlıktır diyorum arkadaslar :D link

0|0
    0|0
    • aynen öyle

ensonhaber.com/facebookta-tanisti-tecavuz-etti-2012-01-21.html

• :))), ortak kelimemiz pişmanlık, sen facebook'u pişmanlığın yanına getirince, bende iddaa'yı getiriyim dedim... :)), ikiside pişamanlıkmış ya o bakımdan... :)

• Oldum pişmanda oldum . Çok kısa sürdü, zaten sevdiğim kişiden ayrıldığım zamanımdı sağlıklı düşünemiyordum.

Pişman olduğum tek şeyde o kişiye harcadığım boş zaman sadece boş zaman.

0|0
    0|0
    • anlıyorum, senin hikayenden ders çıkarmak lazım ki, eğer öyle bi şey olacaksa bile tedbirli yaklaşmak lazım karşı tarafa !

• Aynen öyle.

• aşık olmustum facebooktan tanısdıgm bırıne.çok mutlu günler yasadım.

0|0
    0|0
    • her zaman kötü olacak diye bi şey yok, senin hikayen gibi olumlu olanlarıda var, ama ne yazık ki sanal hayattada riyakar ilişkiler malesef var, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi...

• kendi arklarimla bile ark değilim. Muhabetim olmayan insanları listemde bulundurmuyorum

0|0
    0|0
  • Hayir. Bana gore degil.

0|0
    0|0
  • Kafayı yediysem olurum.

0|0
    0|0
    • o kadarda büyük konuşmaya gerek yok yaw sende... yok ekmek çarpsın, yok ölürümde facebook'tan tanımadığım bi Allah'ın kuluna selam vermem ! :), Kıvanç Tatlıtuğ gibi bi herif denk gelirse bu söylediğini yersin söliyim... :))

• bıraksalar kendi çapımızda 3-5 bizde yazarız, senarist olsam neler çıkar be yaaa ! ama artık çok geç çünkü mesleğimle paralel değil... :)) ama olmak isteyebilirdim, neyse sanada müneccimlik mesleğini öneriyorum... :)

• Teşekkürler deniycem. :)

• olunmaz olunmamalı sanal olan şeylere karşıyım ömrü uzun olmaz bence

0|0
    0|0
  • olmam

0|0
    0|0
  • facebook kullanmıyorum.

0|0
    0|0
    • 30 milyon kullanıcısı var vallaha iyi bulaşmadan durabilmişin...

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...