Ben Romeo; gerçek aşkın savaşçısı.

Bir sürü kötü şey yaşadınız, olmayacak insanlarla düşüp kalktınız, çok kötü ortamlara girdiniz, belki çocuk aldırdınız, aldatıldınız, kulanıldınız, alkolü, sigarayı hat safhada kullandınız ve birgün birisi hem de uzun yıllardır tanıdığınız ve bu dediğim kötü durumları kimseye yaşatmamış birisi aniden dikildi karşınıza ve tüm bunları bildiği halde size, sizi tüm geçmişinizle kabul ettiğini söyledi ve sarıldı.. Bu kişi geçmişte hoşlandığınız da biriyse geçmişe bir sünger çekebilir misiniz? Nasıl bir tepki verirsiniz?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• sen yıllardır nerdesin der tokatı basarım ilk önce :D

1|1
    0|0
    • Param yok, mezun olayım da meslek sahibi olup öyle karşısına çıkayım istiyorum ama bu boşlukta kötü şeyler yaşamaya ve kandırılmaya devam edecek. Kıyamam ben ona. :(

• Ben yatıyorum. İyi geceler sana.

• bende cıkıyorum sağol sanada ii geceler

Kızlar Ne Diyor 3

• insan doğar ve ölür. fakat her ne kadar sürerse sürsün bu süreç, mutlaka ki hatalar yapar. her insan değişime açıktır. ne yapmış olursa olsun ve ne kadar kalp kırmış olursa olsun. vicdan ve suçluluk duygusu insanı insan yapar çoğu zaman. geçmişi silmek imkan dahilinde değildir ancak aynı üzüntüleri, hataları ve düşüşleri tekrar yaşayıp yaşamamak insanın elindedir. sorunuza gelince, evet sünger çekilebilir, sadece yanlışlıklara değil, herşeye. ancak burada asıl güç gerçek sevgidir, hoşgörü ve merhametle gelen gerçek sevgi. rengi kırmızı olan aşka bulanmış sevgi demek istediğim... uzun lafın kısası insan yürekten seviyorsa ne olursa olsun kabullenebilir diğerinin mazisini. zira iki yürek bir araya gelince tatsızlıkları unutmaktan öte, huzur dolu bir hayatı da gün gün elleriyle inşa edebilir. yeter ki sevgi olsun...

0|1
    0|0
  • Geçmiş baştan yazılmaz ama gelecek için rüya gibi bir şey olur

0|1
    0|0
  • selam ben RA .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...