Siz olsanız ne düşünürsünüz böyle bir kız hakkında?

19 yaşındayım şu zamana kadar kimseyle çıkmadım benim tercihimdi çünkü çevremde cıvık,seviyesiz ilişkileri gördükçe masum bir aşka olan inancımı yitirdim eğer olurda bir ilişkiye başlarsam ilişkinin başında çocukla konuşcağım ben öpme,dokunma tarzı şeyleri ilişkimde olmasını istemiyorum diyeceğim eğer benden böyle bir beklentin varsa başlamadan bitsin diyeceğim siz olsanız böyle bir kız hakkında ne düşünürsünüz birde sizce masum bir aşk kaldı mı artık

Güncellemeler:
lisedeykende arkadaşlarımla bu konuyu tartışmıştım onlara göre geri kafalı olmuştum burdaki bazı yorum atan kişilerde numara yaptığımı düşünüyor siz kötü niyetli düşünüyosunuz diye başkalarınıda kendiniz gibi sanmayın.

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• helal kız sana harbi delikanlı kızsın:) hiç bozma kendini umarım kendine layik biri çıkar karşına

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim inşallah çıkar :)

• çıkar yaa :) çıksın harbiden :)) herşey o kadarda bozulmamıs tek tük senin gibi kızlar kalsada:)

• inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 24

• Sarılamayacaksak dokunamayacaksak birbirimize ne anlamı kalıyor bu işin hem seveceksin hemde S.. :D

0|0
    1|0
  • Öpme dokunma olmayacak, peki bakışmak serbest mi? ya da selamlaşmak falan?

yada diyelim sinemaya gittiniz, sen yağmurlukla falan mı oturucan sinema salonunda ? kolu falan değer , ilişkiyi bozar :DDDD

Yada yolda yürürken eli eline değdi yalnışlıkla, kaç hit point gidecek ?

0|0
    2|1
    • konuyu saptırmayalım dokunmayı o manada söylemediğimi anlamışsınızdır

• öpme, dokunma ? başka ne manada olabilir ?

• böle kız hakknda eyw ıyısın hossun ama hcbr erkege basta o dedklerını dersen hcbr erkek he yaa ben öleym o zamn ckmayalım dmez . anlıcagn bnu solemen hata olurr.. ama bu dsncene sevndm sn gbılerını grmek mtlluk verıcı allah gnlune geore versın

1|0
    0|0
    • ama herşeyi açık açık konuşmak bana daha doğru geliyor olurda senin dediğin gibi olursa izin vermem ayrılırım teşekkür ederim bu arada Allah hepimizin gönlüne göre versin

• Amin tesekkurler..

• Ben sirf senin gibi dusunen bir kizla 2 ay konustum sabrettim bana 6 ay verdi :) peki dedim. 2 ayin sonunda hic oyle israr falanda etmedim adini koyalim artik dedi pekey dedim 3 ay boyunca kiza dokunmadim 3 ayin sonunda kizi uzerimden atamadim. Yani got ayagi hepsi yemezler ;) kapiş erkek istedigi kadar masum olsun sen nekadar masum dayanabiliceksn o onmli

0|0
    2|0
    • o insanın karakterine bağlı genelleme yapıpta burda hakaret durumuna getirmen doğru değil

• Askin bilincaltinda cinsellik yattigini sigmund amcadan ogrenmemissin sen galiba :)

• o yüzden şimdiki aşklar 2 günde bitiyor zamansız yaşadıkları için herşeyi.

• Yapabilirsen ne mutlu sana deriz.

1|0
    0|0
  • olumsuz düşünürüm diyen bir erkek başka türlüsüne razıdır.Bende sağlam bir kız kaldımı diye düşünüyordum aynen devam :)

2|0
    0|0
  • Maalesef aşk denen bir şey yok bende bir erkek olarak senin gibi düşünüyorum.Hayatımın anlamı olacak bir sevgili arıyorum yok...

1|0
    0|0
    • bende aşka olan inancımı yitirdim aşkı cinselliğe çeken bir zihniyet olduğu sürece gerek aşkın olduğuna inanmıyorum ben

• Sağol seninde şansın bol olsun iyi geceler =)

• teşekkür ederim sanada iyi geceler :)

• helal olsun kıza derdim

2|0
    0|0
  • Vay be.

Boyle dusunenler de mi varmis?

Duygulandim simdi.

Bu yolda yalniz yuruyorum sanmistim..

1|0
    0|0
  • eğer bu şekilde gerçekten bir erkek beğenirse o erkek senin evleneceğin erkektir..

1|0
    0|0
  • Ben kabul ederdim çünkü sen çevrenden kötü etkilenmişsin zamanla sevgiyi tadıp öpüşme vb. şeyleri normal karşılıcaksın yani seninle çıkıp seni gerçekten sevdiğimi hissertirdikten sonra öpüşme gibi işlere yavaş yavaş başlardım :) Aslında bu tür kızların harika oldugunu düşünürüm yani gelecek vaat eden ömürlük kızlar :)

0|0
    0|0
  • ilişki dediğin şeyler öpüşmek , sarılmak için var zaten. başka ne bekliyosun ki. benimki gibi aşklar kalmadı artık dünya üzerinde. en son benimkiydi :( o da bitti

0|0
    0|0
  • Aşk ı öpücükler gösterilir aşkın sonu öyle ya da böyle yatakta biter amma evlilik ile ama evlilik olmadan

0|0
    0|0
  • Aşkın kendisi zaten tamamen masumane bir olaydır.Eğer biraz araştıracak olursan aşkın cinselliğe giden yolda bir köprü görevi gördüğünü eminim anlayacaksın,örneğin insanlarda üreme ve gelişme ve bu evrelerde salgılanan hormonlar hakkında.

0|0
    0|0
  • Birşey düşünmem bu senin görüşündür. Ayrıca iki üç örnek gördün diye bir şeye karşı inancın yitirmen saçma bence. Bunun dışında bilmiyorum ama bir erkek sevgilisine dokunmak öpmek vblerini ister.

0|0
    0|0
  • belkide en doğrusunu sen yapıyosun

0|0
    0|0
  • Evlenek hadi kalk :D

0|0
    0|0
  • erkeklerin %90 nı faydalanma peşindedir bu yüzden öyle insan bulman zor

0|0
    0|0
    • yinede bir umut vardır

• doğru söylüyosun burdaki bazı terbiyesiz yorumlardan sonra

• terbiyesiz olsalar iyi ama sallama bunları :)

• aslında hikayemi anlatıcaktımda biraz uzun kısaca söylemek gerekirse yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • İnşallah bulursun benden bir kaç tane kaldıysa tabî

0|0
    0|0
  • eğer bu şekilde bir erkek seni beğenirse o erkek senin evleneceğin erkek tir..

0|0
    0|0
  • çok güzel düşünüyosun bence, hiç bozma kendini.

1|0
    0|0
  • bırak bu safsataları sorsan herkes masumiyet tarftarıdır ama bunun alt çizgisi çok aşğılara indi yarın sn de o ya da bu bahanelerden dolayı yukarıda bahsettiğin şeyleri günübilirlik yapar hale geleceksin çünki içinde bir adet "acaba " var kendinden emin olamıyosun bırakın bu işleri bırakın o masumiyet bizde kalsın bırakın kirletmeyin onu.

0|0
    0|0
    • önyargıyla yaklaşıyosun sana diyecek sözüm yok

• amaan neyse bu konuda yanılmış olmayı çok istiyorum gerçekten umarım sen de dediğin gibi olursun normal oln bu zaten milletin saçmalıklarına bakma sen gerçi içinden böyle olmak geliyorsa olursun bunun daha ötesi yok yolun açık olsun hadi iyi gceler.)

• içimden gelen bunlar zorla ya da göstermelik bir şey yok iyi geceler bu arada.

• hemen evlenmek istemezmisin peki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• numara yapıyor olsaydın kendını gizlemezdın heralde

1|0
    0|0
  • bende 18 yaşındayım kimseyle çıkmadım /diren kardeş / :D

1|0
    0|1
    • Aferim, 40 yaşına gelip aynaya baktığında, boşa geçmiş güzelim yıllar şarkısı eşiliğinde içersin artık :))

• Çok gençsin de ondan, Bu toplumun sana yaptığı baskıların etkisi bu düşüncen, yaşın ilerleyip, topluma ait bir ürün olmaktan, ne istediğini bilen bir bireye dönüştüğün an, gençliği ne kadar boş şeyler için harcamış olduğunu anlayıp, gününü gün etmeye başlıyacaksın. Ama sana kızamıyorum, bu toplum kızları kezbanlaştırma fabrikası gibi malesef...

• ne alakası var her sevgili yapan kız ailesine mi söylüyor ben istesem haberleri bile olmaz ayrıca özgür bir ailede yetiştiğime inanıyorum ayrıca baskılara boyun eğmeyen biri olduğumu düşünüyorum kendi tercihim kimsenın etkisi yok :)

• Sanmıyorum bir laf vardır gerçek aşklar titanikle birlikte battı derler :)

0|0
    1|1
Yükleniyor...