Ttnet sınırlı sınırsız yardım

beyler benim 6 gb sınırlı kotadan bu ayın 27 sinde netlimitsize geçtim bu 28 29 30 31 bu 4 gün içinde sınırsızmı kullanıcam yoksa bu ay sınırlı oldugu için diger aymı başlıcak sınırsız kullanma bana yardım edin şimdi sınırsıza geçti diye 20 30 gb indirme yaparım bana bu ayın faturası çok yüksek gelir siz ne diyosunuz

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Direk başlar genelde bilmiyorum mesaj gelmiş olmalı.

0|1
    0|0
    • ben aradım netlimitsize 27 sinde geçti dediler benim anlatmak istedigim bu 4 gün boyunca kotayı kullansam sınırı aştı olarakmı gösterir yoksa 27 sinde limitsize geçtigi andan itibaren indirme yapsam sorun olmazmı yani bir dahaki aymı sınırsıza geçiyo ?

• Kotalı netten kotasıza geçmek başta bal gibidir 1080p bir film izlersin mutlu olursun sonra sıkılırsın değeri kalmaz.

• ben yinede bu ayın sıfırlanmasını beklemelimiyim ?

• bundan sonraki ilk faturan sınırsız tarife ile gelecek

0|1
    0|0
    • yani ben şuan sınırsıza geçti diye hale kullanınıyorum yani kotayı aştı olarakmı gelir?

• 2 iş günü içinde sınırsız tarifeye geçer iki günde de 6 gblik download yapabileceğini sanmıyorum

• ben şuan idman ile indirmeye başlasam sabaha kadar 20 gb dowland yaparım ama yinede korkuyorum limitli olarak devam eder tarifem diye aradım sınırsıza geçti dediler bugün ama yinede güvenemiyorum ya bir dahaki ay sınırsız olarak devam ederse bu ay bu 20 gb kotayı aştı olarak geçerlerse _

Yükleniyor...