Arkadaşlar lütfen yardım edin ttnet hakkında

arkadaşlar 6 gb sınırlı int bugün limitsize (sınırsız geçti) kotam şu an 5 gb 900 mb yani 100 mb hakkım kaldı bugün aradım ben limitsize geçtimi int diye geçti dediler şimdi benim sorum şu andan itibaren int sınırsız kullansam bu ayki kotaya işlermi yoksa bir dahaki aymı sınırsız kullanmalıyım bir dahaki aymı sınırsıza geçer lütfen yardım edin

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sınırsız olmuştur ama sen yine de 444 0 375 i arayarak emin ol. Şu dakiakadan itibaren sınırsız olarak kullanıp kullanamayacağını sor.

0|1
    0|0
    • kullanabilirsin diyo ama ben yinede emin olamadım onlara güvenip 30 40 gb indirme yaparım sonra kotalı olarak geçer bana bir 300 400 tl fatura gelir o yüzden çok tedirgin oluyorum

• Netlimitsize geçti dedikleri andan itibaren bir önceki aya ait fatura kaç gün olmuşsa (mesele 24günlük) limitli tarife üzerinden fatura edilir. Geri kalan dediğin gibi sınırsızdan fatura edilir. Onuda ilk sınırsız faturana yansıtırlar.

Mesela sınırsız faturası 60 tl olsun. Önceki aydan diyelim 6 gün sınırsız kullandın. Gelecek fatura

6 günlük sınırsız internet + 30 günlük sınırsız internet faturası.

• çok teşekkür ederim bu sefer anladım 27 sinde sınırsıza geçti dediler yani bu 28 29 30 31 bu 4 günlük kullanımım diger ayda dahil 30+4 böyle hesaplanıyo yani anladıgım kadarıyla çok teşekkür ederim çok sagolasın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...