Bayanlar niye bile bile başkasının sevgilisine/kocasına göz diker?

Burda cok görüyor ve okuyorum. Erkegin sevgilisi var yada evli, ama ona ragmen onu nasıl elde edebilirim veya ona asıgım nasıl onunla olurum vs. diye yazılar okuyorum.

Bu kadınlar bile bile bunu nasıl yapabiliyor?

Karsısındaki bayana en kötü oyunu oynadıgının farkında degilmidir yoksa umursamazmı?

Bu kadınlar bence daha beterini hak eder.

Yuva yıkanın yuvası olmaz derler.

NOT: Evet karsıdaki erkekde bunun sorumlusu yapmasın sevgilisi / karısı varken ama benim sorum bunu bile bile yapan 'kadın' demeye utandıgım varlıklara!

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• bu adamın sevgilisi/eşi varsa, kesin tercih edilicek bi özelliği vardır diye düşünüyolar. biri seçtiyse sebebi var yani. kadın milleti garantici.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• "Evli erkeği elde ettim , sevgilisinden ayırdım bu çocuğu , ben artık bu işte ustayım kralını tanımam" demek için .

0|0
    0|0
  • sadece kadınlarla ilgili değil erkeklerdede var bu olay.

1|0
    0|0
  • ahlakszlık dız boyu

1|0
    0|0
  • Böyle tipler sanıldığından çok fazla.

1|0
    0|0
  • Bir erkeği en çekici yapabilen şey yanındaki kadındır çünkü.

1|0
    0|0
  • Zaten kadının kadına yaptığını kimse yapmıyor kadına

0|1
    1|0
  • kadınların şeytandan farkı nedır:D

0|0
    2|0
  • Taksim'in ara sokaklarında bulunmuş bir park yeri çok değerlidir. ''şu keko gitse de girsem şuraya'' dedirtir..

0|0
    0|0
  • açlık yapmasınlar

0|0
    0|0
  • adrenalin arıyorlardır

0|0
    0|0
  • karakter meselesi... yılannnnnn derler öylelerine... ama sen yılan değilsin :)

0|0
    0|0
  • ilgisini çekmiş demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kadına en büyük kötülüğü kadın yapar yine. Bir erkek arkadaşına böyle bir yanlış yapmaz belki ama kadınlar için böyle değil. Bir haz var ortada; tercih edilme, elde etme, karşısındaki kadını egale etme... Sırf bu yüzden yalnız olmayan erkekleri tercih edenler var.

0|0
    0|0
  • her kız öyle değildir bunu bilin bazı kaşarlar vardır onlar bakıyolardır biz çok gördük öyle kızları:P

2|0
    2|0
  • olayın köküne inin şimdi. . bakın kadınlar rekabeti sever. tercih edilen olmak ister. işte bütün mesele bu. . bunu ahlaksızlık gibi görmek yerine tarafsız bakmayı deneyin. . elbette bu doğru bişiy herkes yapsın demiyorum. . ama insanların egolarını unutuyorsunuz. . paylaşmayı sevmediği halde kadın böyle bir şey yapıyorsa egoları ağır basıyor demektir. .

0|0
    1|1
  • yanında güzel bir kadın varsa her zaman o erkek çekici gelir kadın hırsı her zaman dikkat çeker farkında olmasada her kadında bu vardır...

0|0
    0|0
  • karaktersızler yapar bunu

0|0
    0|0
  • kadın kadının düşmanıdır... ;) ama erkekler de az değil hani.

0|0
    0|0
  • kendi egosunu tatmin etmek için..

0|0
    0|0
  • Erkeklerdede var bu türler .

0|0
    0|1
    • tabi var ama sorum kadinlara

• Hemcinslerini karalayacagina yanındakine sor niye her fırsatı değerlendiriyorsun diye

Sonuçta her tür insan var her pas verene gol atmaya yeltenmek mi lazım?

Yükleniyor...