Yaşadığınız en büyük şanssızlık nedir ?

Evet konu hiçbirimizin sevmediği ve belkide en çok canımızı sıkan şanssızlık. Kimi zaman öyle şey yaşarız ki yuh be artık bu kadar da şanssızlık olmaz deriz. Ben örnek vereceğim binlerce şey yaşadım sizlerin var mı şanssızlık diye düşündüğü bir olay ?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• butun tanıstıgım kızlar keske dahaa onceden tanısmıs olsaydık deyıp..gulup eglenıp yınede onlarla yollarına devam etmesı ve benım onu atlatana kadar yıllarımın gecmesı...hıc gormedım...senı sevıyorum kelımesının bu kadar kolay oldugu dunyada gercekten sevenı bulamamak...en kötu sansızlıgım ıse butun ulasabıldıgım seylerın hemen kaybetmem...askda da olsa ıs konusunda da hayat konusundada...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benımde çok var hangisini söyleyim

0|0
    0|0
  • Yasadıgım rn buyuk sanssızlık sanırım bugun yaptıgım kaza ve sonucunda sınırlerımın ve kaslarımın zarar gormesı oldu :/

0|0
    0|0
  • Şuanki sevgilimle yeni tanışmış olmam. 2 sene önce tanışmış olsaydık eski sevgilimle hiç çıkmamış olacaktım. Bu kadar değer gördüğüm birine güvensizlik hissetmeyecektim. Eski sevgilimde yaşadıklarım şuanda korkulara neden oluyor.

0|0
    0|0
  • aldığım ürünü 1hafta sonra indirimde görmek

1|0
    0|0
  • yanlış kişi yanlış zaman yanlış mekan .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aşık olmam, en büyük şanssızlığım ..

0|0
    0|0
  • hocam şimdi çölde kutup ayısının bulduğu bir bedevi vardır ya, heh o bedevi benim işte

durum o kadar kötü yani :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...