Kapat

H ile S derken N de işin içinde

offff kafayı yiyeceğimm nolur yardım edin.. dün yazmıştım iş yerinden H ve S die Hden hoşlanıyorum diyodum ama bugünn çok feci bişey oldu 3 ay önnce ayrıldığım 3 yıllık sevgilim çıkageldi bir anda ve evlenme teklifi ediyo kafam allak bullak Hden etkilendim ve N yi hayatımdan çıkarmaya yeni alışmışken bunu yaptı ne yapacağımı bilmiyorum :( N çok üzdü beni bir daha üzmeyeceğini vee beni bırakmayacağını söylüyo ama onada dedim güvenmiyorum zamanla olacak dedi.. H ile ise herşey çok güzel gidiyo... Şu an ikisiylede konuluyoruz ama ben çok kötü hissediyorum kendimi

Güncellemeler:
3 yıllık ilişkimiizi kendisi bitirmek istedii çok uğraştım bitmesin diye ama dönmedi.. 3 ayda 3 yıl yaşlandım.. ve toparladım kendimi aileme vakit ayırdımm işe girdim herşeyi yoluna soktum.. ve aylar sonra H tekrar gülümsememe yardımcı oldu herşey çok güzel derken N tekrar batırdı herşey :( H ile mutluyum N ile geçmişizz ve sözde olacak geleceğimiz :S kafam karmakarışık

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• 3 gün sonra gazetelerde görecez seni.Aynı anda 3 kişiden hoşlanan Enne(22), önce H.H(24) tarafından tecavüze uğrayıp sonra S.S(27) tarafından gelinlik giydirilip daha sonra da N.N(21) tarafından çalılıklara fırlatıldı.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• o gelip sana evlenme teklifi eden var ya sakın onu kabul etme derim sana bunlar sadece dizilerde ve filmlerde olur sakın sakına ha

0|0
    0|0
    • bende öyle dedimm taki karşımda görene kadrr.. 3 yıl var ve ben 3 yıla verdiğim emeği hiç bir şeye vermedimm çok kırdı kalbimi paramparça etti.. H yeni yeni mutlu ederken kafam allak bullak oldu

• düşündümm ama sonra başıma bela almak istemiyorum sinirli bir yapısı var bişey yapmaz derim yapar felan korkuyorum..

• yapabilir salak seni kafaya takar sonra gider bira votka ne bulursa içer içer sana koşar gelir kapına bile dayanabilir yani bu bir şaka değil gerçek diyorum yani dikkat et sen önceden konuş onunlan bak bir kaç gün normalse tamam zaten sorun olmaz eğer bırakmazsan baştan tedbirini al işte abine annene babana anlat olayı yol yakınken

• Sende abartma evlen gitsin a dan etkilendim s yi sevdim m ile aram iyi l ile huzur var , bir kişide toplan tüm alfabeyi ne yapıcan

0|0
    0|0
  • (H+S)*N= HİÇ

nasıl bir denklem kuruyorsun kafanda?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgili E

H den bir yol olmaz bence

zaten geniş harf bence N de biraz zorla

S den hiç bahsetmiyorum bile

böyle s olmaz olsun