Sporun hayatınız da yeri var mı ?

Body,fitness,yüzme,futbol,basketbol hangi spor dallarıyla ilgilisiniz yapıyorsunuz ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Her akşam kondisyon bisikleti çeviriyorum yaklaşık bir saat. Başka da düzenli olarak yaptığım yokşu an:(

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Taekwondo, tenis.

0|1
    0|0
  • Voleybol, yüzme, tenis.. Üçüyle aram çok iyi.. Onun haricinde fit kalmak için egzersiz, spor falan da yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Çokta yeri var denemez.

0|1
    0|0
  • geçen Nisan ayında bir ay fitnesse gittim pişman değilim en azından sıkılaştım

0|1
    0|0
  • Boksa merak sarmış durumdayım..

İçimdeki fazla enerjiyi (öfkeyi) atmam için güzel bir yol gibi duruyor şu sıralar.

1|0
    0|0
    • Bende düşünmüyo değilim :) kick box u :)

• Bilmukabele :)

• canım imkanın varsa al derim bir sürü kalori yakıyorum hem de yapması kolay ve zevkli tv izlerken otur cevir yani, forma sokuyor, kasları çalıştırıyor, yağları eritiyor , ben önceden de ceviriyodum simdi düzenli her gün yapmaya başladım. istersen al canım :)

• kıçımı koltuğa yapıştırıp bilgisayara bakmak sporunu yapıyorum yıllardır. :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben genelde seyirci olarak ilgilenirim sporla

ve en çok bayan voleybol ve tenis maçlarını severim

kadın voleybolculrın gol sonrası sevinç paylaşımlarına katılımcı olmak en büyük hyalim ahh ahh

birde tenis maçlarında şu yüksek oktaflı karıya hastayım

yeri göğü inletiyor ne karı ve

offf offf ha birde unutmadan o tenis topunu kilotlarının neresine sıkıştırıyor onlar ya

0|1
    0|0
  • ninjutsu yapıyorum sayılır mı =/ ?

0|1
    0|0
  • body fitness

0|1
    0|0
  • Pek spor yerine koymuyorlar ama bilardo.

0|1
    0|0
  • Bodybuilding'le 3 yıldan fazlafır çalışıyorum

Voleybol oynamayı severim

Güreşmeyi beceririm

0|1
    0|0
  • futbol loooooooo

0|1
    0|0
Yükleniyor...