Kırmızı renkli doğal duran dudak ürünü?

böyle kıpkırızı ruj gibi değil biraz kırmızılık veren ve kalıcı olan simi parlatıcılığı olmayan bir dudak ürünü arıyorum ne önerirsiniz? (kısaca hafif kırmızılık veren kalıcı parlamıyan simsiz :) )

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kırmızının suyu cıkmadımı :S

• yooo bence çıkmadı :P

• Çıktı çıktı :D Kim o bana eksi veren devee

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 7

• doğal dursun diyorsun yani :) hani şu çıkmayan yeşil rujlar var ya? bir süre onlardan kullanmıştım, çok hafif sürüp hemen yayıyordum, bütün gün duruyordu hemen hemen ve tabi doğal bir şekilde çünkü ruj tabakası olmuyordu dudakta..

• onlar sorun taşırdınmı 1 gün kalıyor :D ama denicem sağol :)

• The Balm markasının Stainiac rujları var.Gratiste bulabilirsin.Aynı zamanda allık olarak da kullanılıyor.

• golden rose visneli lipstik kullanabilirsin . kırmızı gbi çok iddialı durmuyo ama çok tatlı bir kırmızılık veriyor. fakat kalıcı değil tazelemen gerekiyo devamlı

• blistex lip tone kesinlikle tam istediğin ürün bu

• park bravonun alt urunu bir kozmetık markası var inglot onun ruju var mat kıpkırmızı böyle mercan gıbı 305dı sanırım nosu onu al ben onu böyle tum dudagıma sürmüyorum bıle azıcık sürüp dağıtıyorum tum gun rujmu var dıyolar ellesen elıne bı se gelmez o derece az yani ve doğal

• biri nivea lipstick kirazli demis . gercekten dedign tanima uyuyo bir tanidgm kullaniyormus ama farkedilmiyor yaa kizn dudak rengi ne gzl demistim meger.nivea lipstick imis.d

• nıvea lipstik kirazlı:D

• vay be ne değişik :D

• istedgn şartlara bu uyuyo ama kırmızı ruj çok sexi lannn:D

Yükleniyor...