Defalarca çıkıp ayrıldığınız insanı unutabilirmisiniz beyler?

Defalarca barışıp ayrıldınız.ama sadece sizin yüzünüzden.karşınızdaki sizi sonuna kadar sevdiğini gösterdi. siz numaranızı bile onun yüzünden değiştirdiniz diyelim.iyide anlaşıyodunuz ama öyle olması gerektiğini düşündünüz. (ayrılan taraftan bahsediyorum) Seviyodunuz ama sıkılma probleminiz var herkesten sıkılıyosunuz.hayatınızın içine edende bu kişi diyelim. (hani çok sevdiği için siz öyle diyosunuz) yıllar geçsede unuturmusunuz nasıl hatırlarsınız gülümseyerek mi yoksa lanet okuyarak mı?

0|1
2|5

En İyi Kız Görüşü

• ayrıl barışyaptıgın insan senin için değersizdir zaten ve gün geldiğinde güler geçersin eskiye

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• onu görmüyeceksin iletişim saglamıyacaksın kendine dur diyebileceksin hayatına devam edeceksin sosyal ol sosyalsen daha fazla olmaya çalış arkadaşlarınla takıl kafana takma hayatını yaşa

0|0
    0|0
  • aynı dedigini ben yaşadım inan unutmak zor ama onun benle oynamasını hatırlatıkca allahdan bulur inşallah diyorum

0|0
    0|0
  • unutmak istedikten sonra babamı bile unuturum.

0|1
    0|0
  • Aklıma geliyor ama bu hafızamla ilgili bir durum gülümsemem lanet de etmem.

0|0
    0|0
  • numaranızı bile onun yüzünden değiştirdiniz derken ? biraz daha açıklama lütfen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zaten defalarca ayrılan bir iliskide problem vardır iş cocuk oyuncagı olmustur ayrılbarıs olmaz o ilişkiden hayr gelmez

0|0
    0|1
Yükleniyor...