Paranın sevgiyi satın alabileceğini

Paranın sevgiyi satın alabileceğini düşünüyor musun?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• yeah.benim sevdiğim kızı piçin biri parayla satın almıştı mesela yani parası olduğu için onunla çıkıyo kız hala da çıkıyo 2 sene olcak nerdeyse :D

1|0
    0|0
    • :D tamam sakin ol

• kazıklanmısim tüh .p

• ya benim çene susmuyo tamam da birimiz sussa şurda sohbet bitçek :D karı dırdırı dedikleri bu olsa gerek susmuyolar bu karı cinsi nedense ahah

Erkekler Ne Diyor 20

• Dusunuyorum. Bizzat sahit olduktan sonra paraci maddiyatci bir tipe burundum zaten.

En basitinden ornek vereyim. Dersaneye kayit yaptirdigimda sag ayak bilegim kirikti, araba kullanamiyordum. Dersanemizin cekici kizi Kubra, yuzume bile bakmiyodu. Ayagim alcidan ciktiktan sonra dersaneye cabrio BMW'yle gidince boyle bir yakinlasmaya calismalar, samimi davranislar, eve birakmami rica etmeler falan..

Hayirdir Kubra? Ayagim alciliyken selam vermiyodun?

1|0
    0|0
  • Sevginin parayı satın alabileceğini düşünüyom

1|0
    0|0
  • hemen miktarı konuşmaya başlayalım

1|0
    0|0
  • kaç paran var.?

1|0
    0|0
  • Her şeyin bir fiyatı vardır.

0|0
    0|0
  • Kimin sevgisini sorduguna göre değişir :) çoğunu alabilir bence alım gücü epeyce yükseldi

0|0
    0|0
  • Gerçek sevgiyi aslaaaaaaaaaaaa

1|0
    0|1
  • Bir kişi sevmişse para satın alamaz. Eğer para satın alıyorsa o sevgi değildir. Belki geçici bir hayranlık olabilir veya çıkar ilişkisi olabilir o kadar.

0|0
    0|0
  • para insanları değiştirir,alıştırır,dışlar... para büyük bir güç.Lanet olsunki bu sistemde böle

0|0
    0|0
  • Para ancak başka bir parayı satın alabilir.

0|0
    0|1
  • Kesinlikle.para varsa ev var araba var giyim kusam varsevgili var saglik var ekmek var coluk cocuk var.demekki alamiycagi yok zaten saydiklarimiz kisaca hayat degilmi.

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet ama bazı durumlarda hayır şimdi eksi veren arkadaşlar çıkıcaktır ama parayı versen onlarda satar:d

0|0
    0|0
  • valla ben nekadar karşı çıksamda var öyleleri

0|0
    0|0
  • Bırak sevgiyi sülalesini bile alır şerefsizim.

0|0
    0|0
  • para her şeyi herkezi satın alabilir inanç olmazsa

0|0
    0|0
  • Sevgiyi satın alamaz ama bedeni alabilir.Ve bu da çoğu erkek için yeterli oalbiliyor..

0|0
    0|0
  • sevgıyı dııl ama kısılıgı satın alacagını dusunuyorum

0|0
    0|0
  • kesinlikle satın alır çok da sorun olmaz bence

0|0
    0|0
  • kimini alır kimini alamaz evet (:

0|0
    0|0
  • kesinlikle düşünmüyorumm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• paraya herşeyden çok değr veren biri benim için yanlış biridir o açıdan en azından bende satın alma durumu geçerli değil .yalnız pazarı mevcuttur biliyoRUz :p

0|0
    0|0
  • Sevgiyi değil de başka bişeyi evet.

0|0
    0|1
  • Hayır öyle bir zihniyete sahip değilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...