Geleceği görme hakkında.

Psişik yetenek mi değil mi bilemedim. Örnekler:

1- Dün büyük kuzenimle Şafak Vaktinin soundtracklarını dinliyorduk ona filmi falan anlatıyordum. Bu akşam da Show tv'de yayınlanıyor.

2- Yine dün küçük kuzenim parkta oyun oynuyordu ben de onu izliyordum. O sırada aklıma kardeşi olabileceği geldi. Ve bugün annesi test yaptırmış, hamileymiş.

3- Müzik dinliyordum, bir kaç saat sonra aynı şarkı tvde çıktı.

4- Film izliyordum, ertesi gün aynı film Fox tv'de yayınlandı.

5- Aynı şekilde yine Film izliyordum, ertesi gün aynı film tv'de yayınlandı.

6- Koşu bandı alacaktım internetten bakıyordum birkaç saat sonra tv'de koşu bantlarının satıldığını gördüm.

7- Parapsikolojiye ilgi duymaya başladığım ilk zamanlarda, parapsikolojiyle ilgili bir dizi başladı.

8- Hatta 1 dk önce ilk zamanlarda lafını söylerken, tv'de kadın da aynı lafı söyledi.

Bunların hepsi bu kadar değil. Sadece aklıma gelenleri yazdım. Nedir bu? Gelecdği görme ya da durubilirlik falan mı?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• benim aklıma gelen şarkıyı veya filmi 10 saniye sonra kanal değiştirdiğimde görmemle,ablam neden eve gelmedi dediğimde kapı çalmasıyla,uzun zaman görmediğim biri aklıma geldiğinde onu ertesi gün tesadüfen görmemle,kafama bişey düşeceğini anlayıp içimdeki sesin yer değiştir dedikten sonra bacağam kadar kalın ağacın tam kafamın bulunduğu noktaya düşmesiyle aynı olaylar heralde bunlar :D evet psişik güçler bunlar geliştirebilirsek neler olur neler :D bu arada cinlerle ilgili mevzularım da var anlatmıyorum artık ama millet korkuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Şizofren olduğun gerçeğini kendinden saklama artık.

0|0
    1|0
  • Geleceği görebilmek diye bir şey yok insanların dikkatini çekmek için bir yol sadece

0|0
    0|0
  • Sevişiyorsun ertesi gün direk xhamsterda..

(Yapmasam içimde kalırdı..)

2|2
    0|0
  • Bu tamamen cinlerle ilgili. Uzun uzun anlatmak isterdimde. Sen geliceği gördüğüne inanmaya başlamışşın.

0|0
    0|0
  • Pek olağanüstü durum görmedim. Neredeyse hepimizin başına gelebilecek vakalar.

0|0
    0|0
  • Tamamen tesadüf

0|0
    0|0
  • Aklına gelen şeyleri iyi seç.

0|0
    0|0
  • algıda seçicilik; sadece

0|0
    0|0
  • kendini özel hissetmeye ihtiyacın var sanırım

0|0
    0|0
  • Bence tesaduf.benimde ruyalarin cikar hep kucukten beri hep dejavu yasiyorum tesaduf ve rastlanti ya da bilinc alti oyunu bence.

0|0
    0|0
  • bunlar banada hep oluyo bir türlü anlam veremiyorum salak salak gülümsüyorum kendi kendime okadar :)

0|0
    0|0
  • tesadüf yani kendini medyum falan geleceği gördüğünü sanma :D

0|0
    0|0
  • geleceği allahtan başka kimse bilemez (:

0|0
    0|0
  • Bazen benimde oluyor pek takılma bu tür şeylere bence

0|0
    0|0
    • Ama benim bazen değil her zaman oluyor.

• benim küçükken sürekli olurdu bu olay hatta kendimde bir güç olduğunu sanardım falan :) ama çocukluk işte cevabı tesadüften başka birşey olamaz bu soruna gerçekten mantıklı bir cevap bulmak için yazdıysan boşuna bekleme

• link

Kaç kaç kaç...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• show bir aydır zaten şafak vaktini gösteriyo :)

0|0
    1|0
  • tevafuk sadece bişey değil :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...