Bir sırrınız var mı?(Gizli yazın)

Hadi bir sırrınız paylaşın bizlerle.

Sıradışı,yasak ya da aykırı bir yönünüzü..Varsa tabi...

Güncellemeler:
By kadar katilima neden yildiz gelmez anlamam:)

0|0
30|22

En İyi Kız Görüşü

• Çevremde birçok insan olmasına rağmen kendimi öyle yalnız öyle sevgisiz hissediyorum ki...İnsanların şişmanım diye dalga geçmesine hala alışamadım.Hattta ve hatta şişmanlığım yüzünden sevdiğim adam çok ağır konuştu benimle ne zaman görsem yüzünü ağlayasım geliyor.Onu hala sevdiğimden değil sözleri kalbim çok kırdı.Ben yine de kin tutmuyorum her zaman affediyorum ama unutamıorum işte.Sevgiye, sarılmaya, beni anlayabilecek birine, zayıflamaya, insanlar tarafından hoş karşılanmaya,kim ve nasıl göründüğümle ilgili yargılanmamaya ihtiyacım var.Yardıma ihtiyacım var.Hayat çok güzel hayvanlar,bitkiler,insanlar...Kimseye nefret beslemiyorum.Beni seveni her zaman seviyorum değer veriyorum herkese.Şişman olduğum için kezban damgası vuruyor erkekler hiçkimse ne düşündüğümü önemsemiyor.BEN DE HERKES GİBİ OLMAK İSTİYORUM!

2|1
    1|0
    • merhaba efendim doğuştan içgüdüsel olarak kölelik ruhu taşıyorum itaat etme duygum aşırı derecede var

bundan dolayı çok dışlandım efendim

ve anlaşılmamaktan üzülüyorum ve korkuyorum size bu durumumu paylaşablrmym

kabul ederseniz emrinizde kölenz olabilrmiyim efendm cvbnz

evet ya da hayır olur bana inanmanızı istyorum efendm

• Sizin gibi iyi kalpli insanlarda yok değil güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim öyle moral verdi ki(şaka falan yapmıyorum çok ciddiyim) :) <3 zaten zayıflamaya çalışıyorum ama ben zayıflayana kadar daha ne kadar alay edilecek diye düşünmeden de duramıyorum...

• ben karşı cinse saygı duyarım onun istediği ğibi birisimiyim diye düşünürüm ona çiçekler alırım defterime her gün yazarım onunla yürümek,onunla sohbet etmek,onunla dertleşmek,onunla sevgimi paylaşmak,onunla zaman gecirmek.,onunla evlenmek,onunla sonunda yaşlanmak ne hoş olurdu.ama o yok bende evde tüm gün yalnızlıktan ölüyorum kendimden nefret ediyorum dışarı cıkmaya utanıyorum seni her halinle şişmanlığınla da kabul ederim istersen ekle sana deger vermek seni anlamak mutlu etmek bana onur verir

Kızlar Ne Diyor 29

• daha önce hiç bir aşk yaşamadım böle uzaktan beğenirsin ya muhabbet kurarsın bir şekilde nerede çalıştığını ya da okuduğunu öğrenip oraya girmek için kıçını yırtarsın sonra bir şekilde muhabbet kurup gid gide yakınlaşırsın olmayacak olacak diye kendini parçalarsın bir sürü hayal kurarsın sonra birlikte olursunuz ya da başta soğuk veya kötü davranıyorken garip garip yakınlaşır hoşlandığınızı söylemenin ilk yolu sarhoşken öpüşmek olur sabah uyandığında çenen den tutup gözlerine yaklaşıp günaydın der. birlikte yaşamaya başlarsınız öyle güzeldir ki öf be !

( evet dün akşam 'Küçük Aptalın Büyük Dünyası - pucca günlük ' okudum )

2|1
    1|0
  • Kendimden başkasının bildiği sır degıldır..

Paylaşamam :)

0|1
    2|0
  • madem öyle bende yazacağım

kız arkadaşlarıma saat 19 dan sonra yemek yemediğimi söylüyorum

göbeğimi kaşıya kaşıya oturup makarna yiyorum

2|2
    0|0
  • eşcinselim .

3|2
    2|0
  • Odam kedili şeylerle dolu...

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşım biseksüel ve bunu benim hala bilmediğimi sanıyor :)

1|0
    0|0
  • Kendimden başkası ögrenirse bu sır olmaktan cıkar paylaşamam :)

0|0
    1|0
  • sirr bu ya soylemem aslaa!

0|0
    3|0
  • Öz Abim bana defalarca tecavüz etti..

0|0
    2|1
  • insanlara kendimi iyi gibi gösteriyorum ama içimde bir şeytan var. insanlar hakkında çok kötü şeyler düşünüyorum. düşünce suçu işliyorum .öldürmek falan da bunların içinde. özellikle geceleri ablamı boğazladığımı düşünüyorum. ya da tırnak makasıyla kaburgalarını deştiğimi düşüyorum. :(

0|0
    0|0
  • Lisede iki ogretmenimle ciktim ve iliskiye girdim tam 3 yil citktim ikside birbirinden nefret ederdi okulda ogrenmeyen neredeyse onlardi pismanim ama zaman geri gelmiyor...

1|0
    1|0
  • Nefret edditiim akrabalarim biryerlere gittiginde onlrin esyalarina tukuruyoorum hirpaliyor kir atiyorum pismqnn degilim bogazini sikmam geliyoolr. Mk tuğcenin

0|1
    0|0
    • Tuğçe'den niye defret ediyorsun? Tuğçe senin neyin oluyor?

• Soru bolumunde akrabalrimdan nefret ediyoorum yazim var okudunmu anlarsiin

• evleneceyim kisi pkk lı ve bunu ailem bilmiyor ama cok seviyorum onu

1|0
    6|2
    • derdin ne kiziim seni bombaylami oldursun

• dogru

• Bir bebek katiliyle evleneceğinin farkındamısın masum günahsız insanları katleden bebekleri öldüren şerefi olmayan biriyle eveleneceksin...Sevgi bir yere kadar sana tavsiyem kendi halkını kendi vatandaşlarını katleden biriyle evlenmemen ülkesine ve halkına ihanet eden biri sana neden ihanet etmesin ?

• Kardesim dedigim insana asigim cok yakin arkadasiz ama ben ona cok asigim

0|0
    0|0
  • bir kızı öptüm ve bu hoşuma gitti :p

1|0
    2|0
  • sevısıp terkettı

0|0
    2|0
    • Bazen olabiliyor . Ilk gorusmede beraber olup sonra gorusmedigim kimse ler oldu Benimde. AMA bu biraz bayana Bağli. Tum kozlarini oynamak gibi bir durum. AMA bence olumsuz etkiliyor erkegi.

• ıkı yıllık ılıskıydı sacma sapan bahanelerle defoldu hakkım haram zıkkım olsun

• dayımın serefsız oglu ben uyurken gelıp bana vucuduma dokundu uyurla uyanık bı halde hıssettım gozumu actım hemen o da odadan fırladı gttı cok korkmustum nefret edıorum ondan onu gebertmek ıstıyorum psikolojimi bozdu adı serefsız :((((

0|0
    0|0
    • Vay serefsiz vay

• evet srefsız bır de akraba allah onun belasını verecek ama

• Bakire değilim... :)

2|2
    0|0
  • dayımın oğlu cocuktuk o ergenlıkteydı tabi benimle öpüşmeye çalışıyodu ellemeye calıyodu beni denizde evde kıstırdıgında ıyyk :S

1|0
    1|0
  • Onu çok seviyorum.

1|0
    2|0
  • Bundan yıllar önce sanırım 7-8 yaşlarındayız 2 kız 1 erkek 3 çok yakın arkadaştık. Hep beraberdik. Erkek arkadaşımız bizim karşımızda otuz bir çekmişti. Şimdi 20 yaşındayım. Ve Hala çok yakın arkadaşız 4. bir şahsın bilmediği ve bizimde ASLA dillendirmediğimiz büyük sırrımız kızla görüşemiyoruz artık ama erkeğin ailesi ile aile dostluğumuz var ayda yılda bir muhakak karşılaşırz

0|0
    0|0
  • anneme ilk defa yalan söyleyip 2 erkekle aynı evde kaldım ve çok eğlendim arkadasımda vardı aramızda bir şey geçmedi makara kikiri ama bu benim için çok büyük bir sır

0|0
    0|0
  • biseksüelim.pek sır sayılmaz ama gizliyoruz mecburen.

1|0
    0|0
  • 6,7,8 nci siniflarda para karsiligi anal iliski yasadim 20 25 kisiyle

hatta tarifemde ucuzdu saati 20 lira oralda yaparsam 25 yutarsam 30

1|0
    0|0
  • onu cok seviyorum haytimda ilk defa ondan hoslandim ilk defa içim ona isindi ama en yakin zamanda gidiyorum ve cok uzun sure goremeyecegim :(

0|1
    1|1
    • bu sirrim neresi eksilenicek kadar kotu ki millet hep ust uste gelmis para karsiliginda yapmadiklari kalmamis kimidr yanino yuzunden magdur duruma dusumus istediginiz kadar eksileyin seviyorummmmmmmm

• Benden +1

• tsk :)

• annem balıkesırde dersteyım sanıyodu bılıyodu izmirde arkadaslarımla tatıldeydım...

1|1
    0|0
  • Bıyıklıyı özledim :/

0|0
    0|0
  • şuan evlenmek üzere olduğum bir ilişkim var ama diğer taraftan eski sevgilimi de unutmadım aklımda hep. ama şimdikini de seviyorum neyim ben anlamadım :/

0|0
    0|0
  • gel kulagina fisildiyayim

0|0
    0|0
    • Geldim...

• tamam:)

• hadi hayirlisi

Erkekler Ne Diyor 22

• Ateistim bunu insanların bilmesini istemiyorum çünkü bildikleri zaman şeytan muamelesi görüyorum utanmasalar şeytan taşlıyoruz diye beni taşlarlar =(

1|1
    2|0
  • evimizi ben yaktım ama anneme soylıyemedım bunu :D sımdı bu evıde yakmayı dusunuyorum :D

0|1
    0|0
  • ilk cevap benden olsun.. gizli de yazmam sevmiyorum zaten. swinger'ım evli bir çok çiftle tanışıklığım var diyelim

0|1
    0|0
  • Kendi şirketimizde çalışan stajyeri arşive götürüp birlikte olmuştum ve 3 kez babama 2 kez de müdür yakalandım kız gitti ama pişman değilim :D

0|1
    2|0
  • biradan nefret ederim.

1|0
    1|1
  • Kanka, paylaşsak sır olmaz.. Gizliden yazmayı da ben sevmiyorum..

Ama dışa vuramadığımız şeyler var tabi...

0|0
    1|0
  • hoşlandığım bir kız arkdaşıma ilk biraz deydirdim ama beni sevmiyodu sonra birazcıkdaha sonrada evimin arka bahçesinde yaptık çok zevkliydi

0|0
    0|0
  • Ayak fetişistiyim malesef :/

1|1
    0|0
  • 31 çekiyorum ve bunu kimse bilmiyor

1|0
    0|0
  • mervelerde ders calısıyoruz

1|0
    0|0
  • Var... kimseye söylemeyin ama yakında öleceğim.

0|0
    0|0
  • iki kişinin bindiği tır değildir :D:D:D

0|0
    0|0
  • çevremdeki çoğu kızı arzuluyorum ama yanlarındayken sesim soluğum kesiliyor :)

0|0
    0|0
  • eski iş yerimdeki stajer kızla ilişkim vardı arşivde kayıntı yapıyorduk :)

0|0
    1|0
  • Sevgilime sakso çektirmiştim :)

0|0
    0|0
  • Dışardan öyle görünmesede çok yalnızım ve çıldırcam artık bu yüzden

1|1
    0|0
  • Çocukken ciddi psikolojik sorunlarım vardı kaşıntılar yüzünden parmaklarımı kesmeyi denedim dexter gibi bişeydim bizimkileriöldürmem gerektiğimsürekli aklımdaki biri söylerdi denerdim yapamazdım ağlardım ben neden böyleyim diye tedavi oldum geçti şimdide maddiyat ve aile tarfından dışlanmışlık hissi var kardeşim yüzünden

0|0
    0|0
  • İlk ilşkimde bn kıza anal yaptım oda bnden istedi ck dsndm ve oldu. Fk canım yandı ck ktyduu byk bir sır benim için..

0|0
    0|0
  • Bundan yaklaşık 1yıl önce onu öldürdüm

1|0
    1|0
  • Biseksüelim

3|1
    0|0
  • arkadaş grubumdaki bir çocuğu çıktığı kızın güzelliğinden dolayı kıskanıyorum.. kızı hayal etmekten neredeyse kafayı yiyeceğim ama arkadaşımla çıktığı için yanındayken soğuk davranmayı seçiyorum ve bu beni mahvediyor..

0|0
    1|0
  • Sevgilime saxo cektirdim ama herkese elini bile tutmadim dedim eski sevgilimdi yani

1|0
    0|0
Yükleniyor...