Yeni kapandım arkadaşlar...

Arkadaşlar ben yeni kapandım sadece Allah için kapandım, çevreyi ne türlü olumsuz durumlar yaşıcam diye hiç düşünmeden kapandım kendimi çok mutlu huzurlu hissediyorum ama dışarıda sanki herkes bana bakıyormuş gibi geliyor benim gibi kapalı bayanlardan bununla ilgili tavsiyeler alabilir miyim

Güncellemeler:
kapnmak Allahın emri , o yüzden kapndım ben ama insanları kapalı açık diye yargılamak da yanlış bence özünde insanlık,ahlak önemli

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Allah sürekli eder inşallah ilk başlarda daha alışkın olmadığın için öyle geliyordur sabret biraz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• edebe uygun kapandı isen dışarıda herkezin başıklarını önemseme .

1|0
    0|0
  • Kapalılardan tavsiye alırsan işin zor :) nasıl kapandıkları ortada.. Açıklardanda daha çok dikkat çekiyorlar bu şekilde kapandıysanda sende boşa kapanmışsındır..

0|0
    1|0
  • allah razı olsun, çok güzel bir karar almışsın

1|0
    0|0
  • sana yakışanı yapmışsın..kimseyi takma

1|0
    0|0
  • Kimin ne düşündüğünün ne önemi var sen huzuru bulduysan.

1|0
    0|0
  • Bakıyormuş gibi gelmiyor bakıyorlar.

0|1
    0|0
  • uslünü bilerek kapandıysa gerisini boş ver Allah mufakk eylesin

0|0
    0|0
  • demekkı kapanmak yakıstı yasan daha alımlı oldunnkı bakıyolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yeni kapandığın için sana öyle geliyor canım, kendinde bir değişiklik yaptığın da bu hep olur.. ben hiç kapalı bir bayan gördüğümde dikkatimi çekmez" aa kapalı"diye, ama başını kapatıpta jeanlar, badiler giyenleri hiç hoş karşılamıyorum, ya kapalı olacaksın ya da açık..kendilerini kandırıyorlar..

2|1
    0|0
  • Hayırlı olsun, siz huzurlu iseniz, gerisi boş.. Yeni bir görüntüye henüz alışma sürecinde olduğunuz için ''bakıyorlarmış'' gibi hissetmeniz çok normal. Bende Ünv. de peruk takmak zorunda kaldığımdan sizin gibi hissetmiştim.

Ama sizden ricam lütfen hakkıyla kapanın eğer ki kapandıysanız. Örtüye yakışır şekilde. Son zamanlarda çok türedi, örtüye yakışmayan gariplikte kıyafetler.

1|1
    0|0
    • Allah razı olsun Allah için dini kurallara göre kapandım çok şükür.

• Cümlemizden canım. Çok normal şu an çevrenden bazıları soyutlayabilir de sizi ama bunlar alışma süreci.Siz yaptığınızdan eminseniz gerisi amaç için önemsiz.

• kapalı olup içi benden açık olan insanlardan nefret ederim. ben bile giymezken kısa etek yüksek topuklu açık ayakkabı kısa etek dekolteli buluz üste oturan şeyler taytlar karnı açıkta bırakan buluzlar falan giyme. makyajda yapma. kapanacaksan tam kapanacaksın Kur-an da yazdığı gibi. eğer dar pantolon dar buluz süslü trençkot giyip makyaj yapıyorsan sana iyi gözle bakmıyorlar emin ol.

2|0
    0|0
  • zamanla alışırsın. tek dikkat etmen gereken sadece başını örtmen değil tesettüre bürünmen yani vücut hatların belli olmasın, dikkat çekecek şekilde giyinme. ses tonuna ve bakışlarına da dikkat edersen işte Allah rızası ordadır. hayırlı olsun :)

1|2
    0|0
  • ben kapalı değilim ama şöyle söyleyeyim bakanları hiç takma baksınlar güzele bakmak sevaptır demek ki güzel bir bayansın arkadaşım. inancını yaşa sen bakanı bakmayanı takma kafana.

1|0
    0|0
  • Kapalıları sevmem. Ama sana şimdiden diyim; kapalıysan ona göre hareket et. Makyaj yapma, dar giyinme kafanı kapatıp başka yerlerinle dikkat çekme.

2|1
    2|1
  • Tebrik ediyorum, sen huzurunu bulduğunu duşunuyorsan başkaları seni etkilemez :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...