Gs Fb'yi kaç senedir kadıköyde yenemiyor?

ewet beyler/bayanlar futbolla ilgisi olanlar galatasaray FENERBAHÇE'yi kaç senedir Kadıköy'de yenemiyor?

cvbı ben biliyorum hadi bakalım :))

Güncellemeler:
AA sizin uafa kupanızmı vardı unutmuşum pardon

ben burda dedeme soruyorum o bile hatırlamıyo :D

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• 6s'li gardaşlara ufak bir hatırlatma ;

link

İstatistikler bunlardır , ezeli üstünlüğümüzü her türlü koruruz.

Aslında onlarda biliyor 3 temmuz darbesi olmasa şimdi kral olacağımızı.

Sokaklarda feneri ne zaman yeneyeceğiz diye ağlayanlar, galatasaray yetkililerinin fenere isyan ettiği zamanları çabuk unutmuş bunlar darbe gelmeseydi şimdi dünya tanıyordu bizi.

Neyse yakındır toparlanmamız fazla başı boş takılmayın.

Haa birde farketmez, istediğimiz kadar çöküntüyede uğrasak o istatistikde bize yetişemezsiniz gençler. ^^

0|1
    2|7
    • O kadar yenmişsiniz de bizden az şampiyon olmuşsunuz.

Bizden az kupa almışsınız.

YAZZIKK

Erkekler Ne Diyor 16

• Cevabını bildiğin soruyu sorduğuna göre şu kötü günlerde kendini tatmin etmeye çalışıyorsun biz 2 sene önce Baros subanikeyi tersten okuturken fenerlilerin o kıpkırmızı olmuş suratlarını görmüştük h

3|4
    0|0
  • Abi ergenlikten çıkamamış çocuk piskolojisi egosunu tatmin etmek için soru sormuş :) abicim bak o UEFA kupasını almak Türkiye için inanılmaz bir başarıydı GS o kupayı alması Türk takımlarını cesaretlendirdi o güne kadar senin fb nin avrupa hedefi diye birşey yoktu :)) Bugün k.erciyes sporun UEFA kupası alması ne kadar imkansız ise o zamanlarda GS ve fb gibi takımların bu kupayı alması bu kadar imkansız görünüyordu ! GS o kupayı alarak Türk futboluna çağ atlatmıştır. GS taraftarı haklı bir şekilde herzaman bunu hatırlamaya devam edecektir bu haklı bir gururdur. Arkasından Real Madrid gibi bir takımı yenerek süper kupayı almıştır. Siz GS bizi kadıköyde yenemiyor, biz 6-0 yenmiştik deyip olduğunuz yerde saymaya devam edin tarih daima sonu gösterir anlıyormusun abisi ;)

1|0
    1|0
    • bak yaşı benden ilerlemiş büyük abim benm sorduğum sorunun farkında olmadan bana burda gelmiş ukalalık taslıyosun benm sorduğum soruyla senin verdiğin cevap ayrı tm anlıyorum aramızda 6 sene yaş farkı var haliyle sen daha gec düşünür farklı algılarsın fakat derine indiğinde benm sorduğumla senin verdiğin arasında dünya fark var bn sana kadıköyde kaç senedr yenemiyor dedm genel bir soru sormadım ne zmndır yenemiyor diye,anladın mı şimdi abicim..:):)

• Velet senin algılama problemin var sanırım, ne yazdığının da farkında değilsin o altta güncelleme ne ? Açtığın konu zaten ergen piskolojisine dayanıyor. Aklınca burada kıvırma taktiklerini uygulama ofsayta düşüyorsun, sen gayet net anladın ne demek istediğimi hadi abisi kendine iyi bak ;)

• ahahaa sen böyle herşeyi üstünemi alınıyorsun ama yalnış yapıyosun be abim :) benm sorduğum soruya cok farklı ve başka soru cvbını verenlereydi o güncelleme ama üstüne alınmışsın fazla önemseme be kendini :)

• ayrıntıya takılma kupa sayılarını yarıştıralım istersen fenevli arkadaş. uefa olur süper kupa olur türkiye kupası olur ? :)))

3|0
    1|0
    • Adamı kötü yerden vurdun.

• artiste bak ben ne sordum sen ne cevap verdin önce cvbını ver ezmeye girişmeden önce.

• girişilecek bişey yok sayılar anlatıyo zaten ben sadece aklına gelsin diye yaptım ;) soruna gelince de biz her kaybettiğimiz maçın hesabını tutsak ohooo. fenerin ne ayrıcalığı var ki o da sıradan bir takım bence.

• Şikayet ettim.

2|2
    0|0
  • Geçen Sene Kupa Almıştık Hatırlıyor Musun ?

Dayanamamıştınız ışıkları söndürmüştünüz.

SANA GELSİN link

4|0
    0|0
    • Sonuçta yenmişiz be gardaş.

Bir yenilirsiniz iki yenilirsiniz, ama hep yenilmişsiniz. Bu kadarıda şans değil.

Bizim karşımızda oynayacak cüsse yok sizde.

Çok değil bir kaç sene önce sokaklarda ağladığınız günleri unutmadık . ^^

• bizi yenerek mi kaldırdınız sayılmaz bile o maç..

• Işıkları kapatıp , stadı sulamaya verdiniz , yediremediniz dimi

• 13 sene oldu sanırım

0|0
    0|0
    • of şükür ya hele şükür sorduğum sorunun cvbını veren biri oldu herkes ayrı yerinden anlıyo ne sorduğumun farkında değil kimse.

daha fazla canım :)

• Fenerli Arkadaşlara Tavsiyem Biraz Girin Gönlünüz Açılsın.

Sizde yoktur çoğu YAAZZIKK

link

1|1
    0|0
  • Arsenal 4-0 Fenerbahçe

:)))))

1|2
    0|0
  • Tam 14 yıldır :)

0|2
    2|2
  • büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar yendikleri büyük takımlarla övünürlermiş.

0|2
    0|0
  • son iki senedirde yenilmiyor. aslında son iki senedir hem süper kupayı hemde lig şampiyonluklarını kendi elinizle veriyorsunuz. yakında başkanınızda gider. aykutu gönderdik yetmedim mi hihihihih

0|0
    0|0
  • Yurt dışında hiçbir başarısı olmayan ezik fenerli sorusu.

2|1
    0|1
  • Baroş o golü atsaydı son dakkada balınız olmasaydı direkten dönemeseydi tek teselliniz 6-0 olacaktı :D ARSENAL 1-0 ÖNDE NAAABER :D

1|0
    0|1
  • türkiyedeki tek avrupa kupasını aldıktan beri yenemiyor

0|0
    0|0
  • Bunu boşver de 20 dakika sonra ne yapacaksınız ? :)

0|1
    0|0
  • bence piskolojik bir şey yenseydi geçen sene yenerlerdi bizi o kadar sağlam kadroları vardı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kupa kaldırdık abla sahanızda yetmez mi asdfhj

0|2
    1|0
  • Süper kupayı aldık :D:d:D:.DD:D.d.d.

0|0
    1|0
    • Ayrıca 2012 de kadıköyde şampiyon olduk :) :) kadıköy imzalı tisörtte basıldı :D:D:D: kadıköyde alamıyoruz cidden haklısın :D:D.DD::D.d.D:D:d.d.d..d:

• Bir gün onu da yapacağız..Siz GSnin ne olduğunu bilmiyorsunuz daha..

0|0
    0|0
  • Tek teselli ^_^

0|0
    0|0
Yükleniyor...