Kapat

KARARSIZ KALDIM. bayan arkadaşlar bir yardım....

KIZ arkadaşlara soruyorum... dün yan tarafımızda çalışan ve uzun süredir konuşmak istediğim biri ile sonunda konuştum.. iş alanları farklı olduğu için gidip gelip muhabbet kurma imkanım yoktu bu arada. neyse bir yerde gidip bir kahve içmeyi sohbet etmeyi felan teklif ettim. hiç bir ters tepki almadım. gayet güler yüzlü ve sıcaktı. ismini sordum söyledi sonra o benimkini sordu flean. ancak o an biraz kafasının yoğun olduğunu söyledi ve ben sana daha sonra söylerim dedi. ama daha sonra ne dün ne bu gün haber yok. ben şimdi ne yapsam acaba? yarın bir şekil kendimi denk getirip gidip tekrardan nasısın felan diye muhabbete girip sorsam mı ? yoksa ondan bir tepki mi bekliyim ? he birde çalışma ortamı sırf erek olduğu için bizim acaba bana yaklaşamamış olabiirmi diye de düşünüyorum...

0|0
10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• ondan bekle yoksa sıkarsın olmuyorsada salla gitsin.

0|0
    0|0
    • şunuda söyliyim. normalde hiç etrafa bakmadan direk binadan içeri girer. ama bu gün ilk kez bizim işyerinin önünden geçerken içeri baktığını gördüm. acaba konuşmak isteyipte konuşamıyor olaiblir mi diye düşünüyorum.. bizim iş çevresi helede onun gibi biri çin pek iç açıcı değil de

• ok o zaman önce bişekilde sohbet ve sonrasında laf arası kahve daveti tekrarı emri vaki ile. peki gerek yukarıdaki yazdıklarım gerekse senin yorumlarına yazdıklarım doğrultusunda sence durum nedir? kızların psikolojisini çözmek zor oluyor birazda :) çünkü ters karşılmadı gayet gülerek felan yani samimi idi. hatta ben bir ara he diyecek dedim..ismini felan söyledi, benimkini sordu. yani hayır demedi direkt olarak..

• bu günlerde yoğun olmuş olabilir ondan kaynaklanıyor olabilir :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...