Galatasarayın bu sezon gidişatı nasıl sizce arkadaşlar

selam iyi günler arkadaşlar cimbomumuz bu sene maclarını izleyen arkadaşlar nasıl sizce ne eksik bizde hücüm eksik bence hemen cıkamıyoruz hamitin kanat bos hele bu hafta drogbanın cıkması neredeyse yenilecektik 1-0 dan.yorumlarınız alalm arkadaşlar galatasaraylı taraflarları bekliyoruz

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• takım hazır değil,az koşuyor,kanatlar çalışmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk 2 hafta takımdan pek memnun değilim açıkçası .. İstikrar olmuyo bir türlü ilk yarı oynanan müthiş oyunun devamı gelmedi Bursa deplasmanında .. Israrla sol bek gelmesini istiyorum ..Kanatlarda sıkıntı var hızlı çıkamıyoruz .. Ama inanıyorum olacak inşallah

0|0
    0|0
  • 5.haftada 8eşiktaş FEDA eder 1.liği

EN BÜYÜK GALATASARAY

1|0
    0|2
  • Eksiklerimiz tabi ki var,ayreten Ümit Davalaylada olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bence geçen yılkı gs aynı ama bu yıl takımlar enerjısını topladı gs kotu zamanlarda fark yaptı şimdi işi zor cunku takımların cogu iyi durumda

0|0
    0|0
  • sol beke kesinlikle hızlı ve çevik bir oyuncu lazım hamitin yerine kaliteli bir oyuncu lazım nani gibi farfan gibi... bunlar düzeltildiği taktirde bak nasıl oluruz ;))

0|0
    0|0
  • Sol bek şart ama Fatih hoca sol açık istemiş sanırım, enteresan. Onun dışında kazanma alışkanlığı olan kaliteli bir takımımız var, gün geçtikçe daha iyi sonuçlar gelecektir.

0|0
    0|0
  • 10 puan fark atar ,şampiyonlar liginde yine çeyrek final oynar .

0|1
    0|1
  • Aman nazar değmesin... maşaallahı var.

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş oturuyor takım semihle chedjou yavaş yavaş anlaşıyorlar bir anda olucak bişi değil sol bekte biraz sıkıntı vardı ama hakan balta ligde gayet iyi bence ama şampiyonlar liginde yetersiz kalır

0|0
    0|0
  • Stoper ve sol bek şart...

Galatasaray'a stopere Kurt Zouma, sol beke Kolarov alınsa. Galatasaray Şampiyonlar ligi yarı finali yapar...

Galatasaray sıkıntıyı bu sene yaşarsa defansta yaşar.

0|0
    0|0
  • bence yorumar için daha erken ama şimdilik ii

0|0
    0|0
  • herşey için erken ben memnunum

0|1
    0|0
  • kanatlardan hızlı çıkan ve dikine giden bir adam şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...