Gs taraftar ceketi çakma olduğu anlaşılırmı nerden anlarız

orjinali 140 lira çakması 30 lira alsam çok mu belli olur orjinal olmadığı öğrenci insanlarız 140 lira veremiyoruz :)

Güncellemeler:
üniversite okuyoruz çok belli olursa rezil olma durumu var öyle ortamlarda bilirsiniz tişörtlerde zaten kulübe kazandırıyorum ama bir 140 liram malesef yok zaten takımımızın 140 liraya iihtiyacı yok :D şimdi napim kesin?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Taraftarın orjinali çakması olmaz. Al giy, sonuçta takım destekliyoruz :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• maldan anlayan biri çok kolay ayırt eder

0|0
    0|0
  • çakma anlaşılırmı bılmem ama sen orginal dıye ıdda etmezsen kımse muhalefet olmaz

0|0
    0|0
  • al bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Logosu abartılı biçimde dikilmiş gözükmüyosa sorun yok :D beşiktaşın bundan önceki gri formasını öyle almıştım yolda adam çevirip kartal yuvasına geldimi bunlar diye soruodu :D

0|0
    0|0
  • alma bence korsancılara para kazandırma onları almanın asıl amacı kulübe destek olmaktır zaten

0|0
    0|0
    • belli olur canım ya alma bence çakma formayı ben baktığımda anlıyorum ceket olayını bilemem ama ben olsam almam rezil olma durumu varsa alma

• forma değil ceket ya storedan baktım çakmasıyla aynı artı bir yanı yok gibi napsam bilemedim

• birebir aynısı diyosan al gitsin

• 1 ay sonra farkedilir :)))

0|0
    0|0
  • yaw nerden anlasılcak adamlar zaten bırebır yapıyolar anasını satım gercegınden daha gercek merak etme rahat ol

0|0
    0|0
  • Ceketin orijinal olup olmadığı belli olmuyor.

0|0
    0|0
  • orjinali al..orjinalinde aslan dötü kalkmış olarak duruyor ordan anlarsın :)

0|0
    0|0
  • Gs'nin kendisi cakma zaten, sikinti yapma

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 4

• takım armalı bişey takıma destek olmak için alınır benim bildiğim. korsanla taraftarlık olmaz.

0|0
    0|0
  • Belli olmaz merak etme. Güle güle giy.

0|0
    0|0
  • Belli oluo .d

0|0
    0|0
  • Takımının neden alıyorsun bunu sormak istedim o takım taraftarların kazandırdığı paralarla o galibiyetleri elde edip biz taraftarı gururlandırıyor bence o paraya lisanslı bir ürün al ki katkın olsun.

Yada üzerine az ekleyip takım logosu olmayan farklı bir marka bir üründe alabilirsiniz.

Takım ürünleri biraz daha pahalı oluyor ama bence korsan ürüne kazandırma.

Yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...