Bu kız beni sadist yaptı. Fazla mı üzerine gidiyorum acaba?

Merhabalar arkadaşlar.kız arkadaşımdan duyduğum bir yalan nedeniyle artık onun acı çekmesini istiyorum. Ama yeri geliyor O'nu ne kadar çok sevdiğimi anımsayıp çok sıcak davranıyorum. Fakat o günü hatırlayınca yine soğuk davranmaya başlıyorum. Yanyana iken hiçbirşey yok çok mutluyuz, ama birbirimizden uzaklaşınca bu konu aklıma geliyor.

Ben ne kadar bu şekilde davransam o sevgi sözcüklerini eksik etmiyor bana karşı ve o günü unutturacağını bir daha olmayacağını söylüyor.

Geçmişini irdelemem, benimle olduktan sonraki hayatı beni ilgilendirir. Ben ona çok kıskanç olduğumu söylemiştim, bu yalanı haketmediğimi, bu günlerimizin mimarının kendisi olduğunu söylemiştim. O'nun da üzüldüğünü fark ediyorum bazen pişman oluyorum. Ama ne yapacağımı tam da bilmiyorum.

Amacım yaptığının yanlış olduğunu ona olabildiğinden fazla hatırlatmak ve bir daha yapması sonucunda beni kaybedeceğini anlaması. Sizce bunu onu üzerek yapmam doğru mu ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Hayir yaptigin hic dogru bisey degil..yanlis yapiyorsun, egwr unutamiyorsan bitirmelisin bu iliskiyi bu yaptigin hem kendini hem onu mahvediyordur..ya gercekten inanmalisin bu bir hataydi ve birdaha olmayacak demelisin yada ben yediremiyorum kendime ve bitti diyeceksin..ikinizede yazik

0|0
    0|0
    • Hazmedemediğimi O'na da söylüyorum. Ama kendimi tanıyorum ve yanında iken bu aklıma bile gelmiyor, uzakta iken bu tarz düşüncelere kapılıyorum. Bu anlamda sabıra çok ihtiyacım var, yanyana olana kadar en azından. Ayrılmayı düşünmedim, benim için halen kusursuzluğunu koruyor.

• Ozaman sorunun sende oldugunu bilmelisin, ve nekadar ondan uzaktayken bu hislere dussense bosey hissettirmemeye dikkat etmelisin

• Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kız pişman olmuş, daha ne? Bence onu üzme, yeterince üzülmüş, sadistmisin sen? Evet, yalan söylemiş olabilir, ama kimse hatasız değil. Hataları affetmek-buyuk bir şeydir. Olgunluktur.

0|0
    0|0
  • bir iki üç sırf kendini rahatlatmak için karşındakine eziyet ediyorsun. Bunun sonu yok.Devam edersen kız seni terkeder bilesin.Kimse kimseye doğru yu yalnışı öğretmekle yükümlü değil.Kendinde bu hakkı görme.

0|0
    0|0
  • kızcağız da pişmanmış daha ne istiyorsun, ha ben bunu kaldıramam, dayanamam, piskopatım diyorsan ne kendine ne de kıza işkence yapma yolları ayır git,

0|0
    0|0
    • Teşekkürler samimi yorumlarınız için. Yanıma gelene kadar sabredeceğim, en azından içime atıp ona yansıtmamaya çalışacağım.

• aklın yolu bir, birisi pişman ise ona daha dayatma yapamazsın, onun da yaşadığı şartlar, onun da duyguları hepsi önemli,

• sen çok mu temizsin, sen hiç yalan söylemedin demi? kendini onun yerine koy

0|0
    0|0
    • Farklı bir bakış açısı, olaya sen-ben gibisinden bakmak farklı. Tabi ki o açıdan da baktım ve kafama takmadığım şeylerde oldu ama bu davranışı hazmedemediğimi söylüyorum ve O bana hiçbir zaman sen çok mu temizsin diye çıkışmadı. Hatasını biliyor ve gerçekten düzeltmek istediğini hissediyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• onun sana yaptıklarını sende ona yap :D

0|0
    0|0
  • güven ruh gibidir bedenden çıktımı bir daha geri gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...