Polis olmayı düşünüyorum sizce ??

arkadaşlar önümüzdeki sene sınava giricem. Polis okuluna gitmeyi düşünüyorum. Toplum destekli polis birimi her zaman çok hoşuma gitmiştir bayanlarda :)

son olaylardan polislik mesleğine karşı tepkiler alınıyor fakat benim bu mesleği seçme nedenim tamamen duygusal. polislerin bağlı olduğu parti umrumda değil ilgilenmem de. Siz ne düşnüyorsunuz? girmelimiyim ? bayanlar için rahat bir meslek oldugunu düşünüyorum. yorumunuz nedir ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• olmak istediğin mesleği artısıyla eksisiyle iyice düşün bence.partiyle ilgilenmem diyorsun ama büyük konuşma derim ;) onun dışında zaten artık bayan erkek mesleği diye bir kavram kalmadı ve ağır bir meslek olduğu için bayanlara tolerans var diye biliyorum,sende mesleğini sevdikten sonra neden yapamayasın? ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende Hazırlanıyorum Git Bence Süper Bi Meslek Babamdan Biliyorum :)

1|0
    1|0
  • Anca adam dövüyorlar hırpalıyorlar bence daha iyi bir meslek secin astsubay olbailr mesela polisten daha iyidir

1|0
    0|0
    • genelleme yapmamalısın. bayanlar için sordum zaten.

• Bayanlara daha cok yakısır size de yakısacağını söyleme ama erkekleri bilememk isterim

• trafik polisi ol maaş artı rüşvet 3 ayda ev alırsın

0|0
    2|0
  • erkekler içinde rahat. salla copunu al maaşını.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de polisliğe hazırlanıyorum. 14.dönem pmyo bekle beni :)

1|0
    0|0
  • bence bayanlar için güzel bir meslek koşulları gayet iyi inşallah kazanırsın :)

1|0
    0|0
    • sağol canım teşekkür ederim :)

• inşallah istedigin olur aslında bir ara bende düşünmüştüm iy olur hemde çok iy:)

1|0
    1|0
Yükleniyor...