Bazı Kabilelerde Ve İnançlarda Olan Kadın Sünneti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Bazı Kabilelerde Ve İnançlarda Olan Kadın Sünneti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

o kadar saçma bir inanç ki izledikten sonra çok üzüldüm..

link

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Emin değilim ama onun amacının şöyle bişey olduğunu duydum, kızların cinsel birliktelikte zevk almasını engellediğini ve böylece günaha girmekten uzak tuttuğu gibi bir söylenti vardı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet bende çok üzüldüm ilk duyduğumda kadın hiç zevk alamassn sadece erkeğimin tatmin rtsin diye yapılan saçma sapan bir iş kesnlkle çok cahilce bir zihniyet

0|1
    0|0
  • Kadının zevk almasını rabbim istemeseydi, öyle bir içgüdü ve organ vermezdi. Bu gerzekler kraldan fazla kralcılar işte. Cehaletin kol gezdiği topraklar...

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir zihniyettir arkadaş ya? Bu nasıl bir iğrençlik? Oldu olacak sünnet düğünü de yapın bari kuş beyinliler

0|1
    0|0
  • Çok kötü bir şey ama onların inancı böyle.

Dışarıdan bakıp "saçma" demek doğru değil ki kimsenin inancına saçma,iğrenç vs deme hakkımız yok.Bana göre acı verici ve kötü bir şey ama o insanların inancı o.

0|0
    0|0
  • Eziyet, çok yazık.

0|1
    0|0
  • Saçmalık...

0|1
    0|0
  • sapıkca bir zihniyet

0|0
    0|1
  • Allah ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • izledim içim sızladı.saçma sapan insanlık dışı birşey.üstelik ne anestezi yapılmış nede steril ortam.bari hastanede uyuşturarak yapsalardı.küçücük çocuğa işkence yapılmış .zavallı yavrucak.

1|1
    0|0
  • Çok iğrenç ve saçma. Benim için erkeklere yapılan sünnet aynı. Hatta Almanya buna yasak koydu, adam yaralama diye geçiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çağdışı, barbarlık

0|1
    0|0
  • Aptalligin daniskasi

0|1
    0|0
  • Kadın sünneti islamda olsa çok güzel birşey ne kadar doğru dicektiniz.

0|0
    0|3
  • eziyet. günah.

0|1
    0|0
Yükleniyor...