Hakkettiği gibi değer vermek lazım

beni nette aldatmıştı baskasıyla yazışarak affettim,yalanını cok kötu yakaladım yıne affettim..en son bır aydır burnumdan getiriyor köpek gibi davranıyordu,karsısında insan yok gibi hareketler,mesaj atıyorum cevap bile vermiyordu ? en son napıyosun diye mesaj attım,uzak dur benden diye mesaj attı...öylemi dedim ayrılık mesajı attımibu sefer işin ciddi oldugunu anlayınca panık olmaya basladı...10 gundur surunduruyorum arıyor,kapıma geliyor hergun mesajlar filan...allahın hakkı uctur dedim dorduncu sansı vermem dedim,senı bırakmam degışıcem diyip duruyor..soruyorum BEN BOYLE BİR ERKEĞE NASIL GUVENEBILIRIM BIRDAHA ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İlk yaptığın şeyi bir daha tekrarlama,bas kıçına tekmeyi,tutarsızlıklar içeren bir adam,madem erkeklik taslıyorsun,sonuna kadar arkasında dur,hödleyince neden yelkenleri aşağı indirirsin,menfaat ilişkisi bu,hiç acıma buna,şans bile tanıma,yeteri kadar tanımışsın,

0|0
    0|0
    • aynen öyle 1 yıl oldu bu ilişkiye baslayalı.cepte beni tutup gözü dışarda demekki...bu kadar iyi niyetimi kullanan bir insan görmedim sabrettim ama sabrımı tasırdı...

• boşver oralı olma,o kendi kendini yesin,gözmezden gel,

• itten pişmanda inşalah sürünür işte

Erkekler Ne Diyor 3

• onun sağlam bir yapısı yok sena zarf atmış sende yememişsin sonra da uzak dur benden dediği lafın arkasında durmadan bir dediği bir dediğini tutmayan bir tavırla peşinden geliyor bence sana göre değil.

0|0
    0|0
    • allah bıldıgı gıbı yapar inş ..

• keser döner sap döner bu hayatta sen yinede peşinden süründürme bence zamanı gelir sende aynı duruma düşebilirsin hayat eli sopalı öğretmen yarın kime sopa vuracağı belli olmaz yinede sen bilirsin.

• katılıyorum tesekkueler

• Ya bu ışınlanma gibi bir bilinmeyen değil arkadaşım. Anlayın artık şunu huylu huyundan vazgeçmez.

0|0
    0|0
  • Normal bir ilişkide aşk biter saygı kalır. Saygı yoksa ne olur tahmin et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• guvenemezsın burnundan getır ıyıce o laflarını yedır sonrada polıse sıkayet et aklı basına gelsın

0|0
    0|0
  • seni uzmek istemem ama pek umut yok...salla en iiyisi dycem ama seviyosan zor...cok irdaeli biri olman lazm

0|0
    0|0
Yükleniyor...