Beskitasli olan arkadaslara sorum

sezonla alakalı gorusleri alalim.. bilic onder ozen tolga atiba yeni stad uefa CAS falan ?

sıkıldım ya laa (:

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• sezona iyi başladık canımı sıkan en büyük sorun sakatlar:holosko ismail ve uğur

atiba harika bir adam dünkü penaltı pozisyonunu hakemden başka kimse penaltı diye yorumlamadı,önder hoca beni ferahlatıyor

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Her fırsatta ağza sakız edenler olduğundan takımımınızın adını doğru yazmak lazım öncelikle. Transferlerden Sezer Öztürk dışında memnunum. Bilic-Özen uyumu göz kamaştırıcı. Sol bek şart . CAS tan aklanıp çıkacağız inşallah. Ligin ne olacağı belli olmaz ama biz takımımıza güveniyoruz

0|3
    0|0
  • Valla hiçbibok bilmiyom :)) Tek bildiğim kasımpaşa stadı, sloven briç (ki eminim bu da yanlıştır :)) bir de fernandes :)

0|1
    0|0
  • Defansın soluna birini alsak çok güzel olacaktı ama yinede umut veriyor takım:)

Bilici takıma çok yakıştırıyorum ben Beşiktaş taraftarına uygun bir yapısı var yerinde duramıyor:)

0|1
    0|0
  • CAS olayını atlatacağımızı düşünüyorum,transferlerden memnunum defansta sorunlar yaşasakta,şuan iyiyiz.

0|1
    0|0
    • defans dedigin de toramana karşi bir cephe alinmiş gibi sanki yok yere.escude nasil keser toramani anlamak mumkun degil.ama iyi gidiyoz

• evet İbrahim daha iyi ama şu an iyiyiiz

• Bizim altımızda olurlar :D

0|0
    2|4

Erkekler Ne Diyor 6

• şu anda en büyük sıkıntılar CAS, sol bek ve santrfor tranferi ve yeni stadın sponsorluk anlaşmasından Gençlik ve Spor Müdürlüğünün istediği %25'lik pay. transferlerden çok memnunum. özellikle Tolga, Atiba ve Gökhan Töre transferleri cuk diye oturdu. bu sene yarış Beşiktaş ve Galatasaray arasında geçecek gibi görünüyor.

0|0
    0|0
    • yani christiano ronaldonun milli takim santrforu yetersiz diyon ? :D

• UEFADA tromsoyu eler turu atlarız, cas dan gelen kararla uefadan elenir türkiye ligine döneriz.

Ligde ve Türkiye kupasında şampiyonluk bizim olur

Fener ilk 5 gs ilk 3 e giremez.

Buraya yazıyorum. 2. ve 3. eskişehir ve bursa çekişir.

1|1
    0|2
  • Güzel günler göreceğiz, güneşli günler :)

0|0
    0|0
  • Fanatik Fenerli'yim bizim halimiz harap gibi öyle gözüküyor bizim yerimize çArşı'nın takımı şampiyon olsun yandaş 6s yerine

0|0
    0|0
  • Fenerbahcelıyım ınsallah besıktas şampiyon olur yenı stadınızda hayırlı olsun :) Bu sene beşiktaş baya zorlıcak sampıyonlugu.Geçen sene 3 arkadasıma bjk forması aldım kartal yuvasından destek verdım verdırdım ...başarılarınızın devamını dılerım.

0|0
    0|0
  • Tek sıkıntım oğuzhanın ilkonbirde olmaması

0|0
    0|0
Yükleniyor...