Galatasaray bu sene sampiyon olmuyacak diyenler neye dayanarak bunu söylüyorlar?

Bir kere berabere kaldık diyemi ?

Bu sene sampiyonuz umitlenmeyin bosa <3

Imparator ve aslanlarımızla nice sampiyonluklara<3

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Renktaş yanlış düşünüyorsun.bakın burdanda söylüyorum beşiktaş bu sene şampiyon.Bu sene biz çok kötü oynuyoruz.Ve bizi karalamayıda başardılar.Fatih terimi milli takıma çağırarak.

1|1
    0|0
    • Yok sampiyonuz gorursun hemde cok yakın puanla olucaz son haftalarda

• Evet acılcak takım

• inşallah renktaş.

• Onlarıda anlayışla karşılamak lazım ne desinler galatasaray şampiyon olup 4. Yıldızı takacakmı desinler

2|0
    0|1
  • sen neye dayanarak şampiyon olacak diyorsan bende ona daynarak olmayacak diyorum:D

2|1
    0|1
  • Geleceği kimse bilemez ancak gs fenerin ve beşiktaşın kötü olduğu bir dönemde şampiyon oldu. bunda fatih terim etkisi de büyük. ancak beşiktaş enerjisini topladı. Fatih terim milli takımda kendine yer arıyor, Zorlu bir yıl olacak bu bir gerçek.

0|1
    0|3
  • Umut fakirin ekmeğidir.

1|1
    0|0
  • Olmuyacak nasıl bir kelimedir yaa

Not: Galatasarayda değlim

0|0
    0|0
  • daha 2. hafta bitti neyin kafasındasınız :/ 32 hafta daha var kimse bu kadar erken şampiyon olacağız diyemez. ne takımlar gördük ikinci devrede dağıldı zamanında GS örnek buna.

0|1
    0|0
    • Kanka bu arkadaş bana hitap etti galiba. :D

• tebrik ettim zaten arkadaş'ı. :D Kesinlikle 2 hafta ama gs top oynamıyorki.

• Yahu tamamda arkadaşlar bu hafta kotuyduk kabul ama simdi bu hafta başımıza gelenler malum hele zaman gecsin 2 3 hafta sonra kimse tutamaz bizi

• yaran mi var da gocunup bu kadar soru kıvamina getirip bunu sordun ya burda ? madem bu kadar inaniyosun ne diye kasildin ki boyle :D

0|0
    0|0
  • İlk 2 maçı kolaya gelen takım laf ebeliği yapıyor işte.

Gs şampiyon olmazsa şampiyon kesinlikle beşiktaş olmaz.

0|0
    0|0
    • Hic iste renktas gecen senede dedim bu senede o iki srne once son mac izlerken dedim mac bizim

• valla onlar neye dayanıyo bilmiyorum ama bn onlara dayanabilirm :)

0|0
    0|0
  • daha 2. hafta bir şey belli olmaz sevinme

0|0
    0|0
  • Deri koltuğuma dayanarak söylüyorum...

0|0
    0|0
  • Never say never

0|0
    0|0
  • duvara dayanarak diyorum

0|0
    0|0
  • Re re re ra ra ra muglaspor çok yaşa.

0|0
    0|0
  • ligin sonuna görüşelim hatırlatalım bjk şampiyon

0|0
    0|1
    • Tabiki ligin en pahalı en yıldız futbolcuları sizde zaten.

• sıkan sensin az gevşet şuan lider kim?2 maçın birini berabere bitirdiniz lig sonunda bakarısn duruma burada olursan yazarsın şampiyonu ok

• mk takım bütçesi ve oyuncuya göre yapıldığınıda bu yaşıma geldim ilk kez duyuyorm çoluk çocuğa cevap vermeye değmez haklısın

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...