Erkek arkadaşınızın hangi dizi karakteri olduğunu öğrenseniz arkanıza bakmadan kaçarsınız?

Şunu hayal edin. Bir sabah uyanıyorsunuz ve erkek arkadaşınızın ünlü bir dizi karakteri (her şeyi ile, fizik, karakter, eylemler) olduğunu görüyorsunuz. Hangi dizi karakteri sizi kaçırır? Hangisinin dibine düşersiniz?

• Dexter
    12% (8)9% (3)11% (11)Oy Ver
  • Kuzey
    9% (6)6% (2)8% (8)Oy Ver
  • Güney
    10% (7)19% (6)13% (13)Oy Ver
  • Behlül
    41% (28)34% (11)39% (39)Oy Ver
  • Darbükatör baryam
    28% (19)32% (10)29% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• darbukatör baryam çok bohem, serseri bir tarzı var, kimseye eyvallahı yok, ama devamlı kalbinde hep aynı kadın unutamadığı biri var bu kadar bohemliğe serseriliğe vurdum duymazlığa rağmen yaralı bir kalbi romantik bir yanı var.

nasıl kızlar hoşlanmaz anlamıyorum:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu kara dayı dizisindeki çooooooook kötü adam, adı neydi hah savcı Turgut işte o iblis beni delirtirdi:))) ama behlülün dibine düşer dahada çıkmazdım:))) o erkekse biz neyiz ki acep:)))

0|0
    0|0
  • bayan olsa hilal cebeci derdim :)

0|0
    0|0
  • Dexter idolüm benim yakında başlıyacam birilerini kesmeye :P

0|0
    0|0
  • dick roman olursa kaçarım

0|0
    0|0
  • Behlül tabikide.. :)

0|0
    0|0
  • kuzey behlül

0|0
    0|0
  • dexter gibi hatun olsun lan daha ne isterim ki, cennet mahallesindeki pembe olursa dünyayı terkeder kara delikten yol alırım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• E- olsa fena olmazdı hani, o çalar ben oynardım, çeyizin kalanını tamamlardık en azından :P bunun haricindeki tırttan sesler korosu olsa da nafile , 1 Kaşık ayran bana kaldı BaRyaM diye nağme sölicem ben .

1|0
    0|0
  • Kezban yengedeki kafası bozuk adam İ:D

0|0
    0|0
  • Senin sevgilinin kaçtığı kesin...

0|0
    0|0
  • Behlül

0|0
    0|0
  • Darbükatör baryam