Eşinizle annenız kavga etse ne yapardınız

eşinizle annenız kavga ettı ıkısınınde sucu var ve tam kavganın üzerine eve geldınız ne yaparsınız

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Eşimle annem istese de kavga edemezler. Zaten kendini bilen bir erkek, baştan bu dengeyi kurmuş olmalıdır. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı göstermek zorundadır. Her ikisi de söyleyecek birşeyi varsa bana söylerler ve bende ortada köprü olurum ve iletişim kurmalarını sağlarım ve sakin bir şekilde konuşmaları için ortam hazırlarım. Ama bir şekilde bu denge bozulmuş ve kavga etme durumuna gelmişlerse, hangi taraf haklı olursa olsun, her ikiside hata yapmıştır benim gözümde ve bu yüzden her ikisine de kesin ve net bir şekilde tavrımı koyarım. Eğer bu olay bir daha tekrarlanırsa, bir daha asla ikisini görüştürmem. Ama ne olursa olsun, eşimi her zaman suçlu bulurum. Çünkü daha genç olduğu için, daha tahammüllü ve saygılı olmalı ve alttan almalıydı. Ne olursa olsun, karşıdaki kaç yaşında bir anne yani sonuçta. Eşimin daha olgun ve sakin davranıp alttan alması ve durumu bana anlatması gerekirdi. Ben zaten annemle gerekeni konuşur ve gerekirse özür dilemesini ve barışmalarını sağlardım. Yani eşime karşı biraz daha fazla tavırlı olurdum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ikiside gözümde değerli olduğu için ikisiylede ayrı ayrı konuşurdum ... annemle konuşurken anne sen haklısın bakma sen ona o senin gelinin sonuçta derdim ... karımla konuşurkende aynı şeyleri derdim tamam annem hatalı ama sende anlayışlı olmaya çalış nede olsa o da senin annen sayılır derdim ve ortamı yumuşatırdım

0|0
    0|0
  • ayırırdım eşimi sarıp sarmalayıp sakinleştrirdim bir odaya alırdım.snra annemi sakinleştirir duruma hakim olurdum

0|0
    0|0
  • o kavgayı sadece rüya olarak görmek isterim :) Aralarına girip ayırmak en büyük hata olsa gerek sonucu beklemekte fayda var...

0|0
    0|0
  • Kapıyı çeker hiç girmemiş varsayıp geri geri giderim.

0|0
    0|0
  • ayırırım...

0|0
    0|0
  • durun kavga etmeyin bekleyin patlamış mısır alıp geliyorum

0|0
    0|0
    • :)) eve gıdınce tanıtır ama karın sana patlamıs mısırı :)

• hiç bişey yapmam çekimser kalılrım, kim bana öbürünü şikayet etmek maksadıyla anlatırsa onu terslerim önce, sonuçta kayın vailde gelin çözsünler neyi çezeceklerse:)

0|0
    0|0
  • genemi yaaa derim :)))

0|0
    0|0
  • kadınların en çok kafasını yorduğu konu bu. "ben mi annesi mi"

0|0
    0|0
    • napallım sence hangıısı :)

• tercih yapılacak bir konu değildir. herkesin yeri ayrıdır. bunu idrak etmek lazım. gereksiz çekişmelere kıskançlıklara girilmemeli.

• Önce ikisinide susturur olayı ayrı ayrı dinler,arayı bulurdum.

0|0
    0|0
  • İyi olan kazansın :)

0|0
    0|0
  • ilk olarak herkesin odasına gitmesini sağlardım... barışana kadar ikisi ile de konuşmazdım..

0|0
    0|0
  • dağılın ecdanuzu dedirmeyin derim.

0|0
    0|0
  • Eşimi direk kapıya atardım...

0|0
    1|1
    • yuhh o kadarda degıldır heralde

• Elin kızı için Annemi mi üzeceğim...Annemim doğurduğu erkek 10 tane gelin getirir ona...Eşim bir anne getirebilir mi bana...

• :))

• karismam ve daha sonra ikisindende bisey duymak istemedigimi söylerim !

0|0
    0|0
    • hemen sıyrıl :)

• napayim ya ? yesinler birbirlerini :-)

beni fiseklemeye calismasin ikiside yeter, simdi ne esim icin annemden gecerim nede annem icin esimden gecerim :-)

• G.tüm g.tüm kaçarım.

0|0
    0|0
    • kavganin ucu büyük bir ihtimalle sana daynacak :-)

• bencde kavgadan zararlı sen cıkıcaksın :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Aralarını bulurum

çocuk değilsiniz düzelin derim

1|0
    0|0
  • Girerim araya

0|0
    0|0
  • eşiniz saygısızlık etmiş bnce haklı bile olsa annenzle kvga edemez

0|0
    0|0
  • Yatıştırırım