Bazı arkadaşlarımızın tuhaf tavırlarını neye borçluyuz?

Yenilgi halinde ufaktan staddan sıvışan

Küme düşme kıyısına kadar gelmişken maçları 5-10 bin seyirciye oynayan

Şampiyonluk kazanınca denizli horozu misali kabarıp gerektiğinde formaları tişörtün içine sokuşturan.

Gezi olaylarına önce destek verip hükümet tepkisinden sonra yan çizen

Van depremi için soyunan bu sebepten empati ödülünü alan insanlara aaa kızlar siz neden soyunmuyorsunuz diyecek kadar düşen duyarsız kimliksiz insanları içinde sindiren sessiz kalan

Renk ayırt etmeksizin internet ortamında çArşıya saldıran meydana gelince sıvışan arkadaşlarımızın derdi nedir? Son zamanlarda çArşı ya karşı başlatılan karalama kampanyalarını renkli arkadaşların saldırgan tavırlarını neye bağlıyorsunuz?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• çArşı şereftir,dik duruştur çamur atanlar önce geçmişine bakmalılar,diğer takımlı olupta çArşının büyüklüğü kabul edenler baş tacıdır

2|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğer Galatasaray'ıma laf ediyorsan.Daha gezi eylemleri çıkmadn stadın açılısında başbakana karşı çıkan bizdik.Siz ozamnlar böyle birşeylere soyunmamıştınız.Bu yüzden devletten korkacak değiliz.Bizim orda çekilmiş olmamızın sebebi tribünlerin çoğu milliyetcidir.Orda polise taş atmak böyle şeyler bize ters olduğundan çekilmiştir.Eğer ki orda polise saldırmamış olsaydık emin ol Ua'da yer alırdı ama iş başka boyutlara gittiğinde çekildiler.Küme düşmeye oynarkende asıl taraftarlar her zaman staddaydılar.Geziyi bende destekledim ama polis'e taş atmak saldırmak devlete zarar vermek bizden başkasına zarar vermez.Şimdi kabarıp geziyonuz çarşı olarak istediğiniz kadar gezin sizede laf eden yok.

2|1
    1|2
    • boş konuşuyorsun boş.

• benim hakkımda zerre fikrin olamaz beni hiç tanımıyorsun kalktın beni solcu yaptın :) okadar Beşiktaş ve çarşı düşmanıydınız ne diye gezi olaylarında atkımızı takıp çarşı affetmez diye bağırdınız :) tuaf insanlarsınız .

• yeterince iyi baktım merak etme :) Herkes rengini orda yeterince belli etti. Ne kadar çArşıya hayransınız bunu tartışmaya bile gerek yok.

• Bu anlattıkların galatasarayı işaret etmiş. kümede kalmaya oynadıkları sene ben takım tutmuyorum diyen arkadaşlarım bir ara hoplayıp zıpladı galatasaraylıyız diye ağızlarına kürekle vurdum. Siz takım tutmuyorsunuz dedim sustular.. Hep böyle bu iyi gün dostu vefasız galatasaraylıların hali. Birkaç tane gerçek galatasaraylı var sözüm meclisten dışarı onlar kendını bılır zaten.

1|2
    2|1
    • yarısı başka bir takıma itafendi ama onlarda aynı duruma düşmüşler demek :) genel bir durum için yazılmış örnekler ben sadece çarşıya saldırganlığın sebeplerini merak etmekteyim Renktaş.

• çarşıya saldırmanın tek nedenı var tabikisi, kıskançlık :D

• Siz bu tarz sorular sorarak haklı davanızda haksız duruma düşüyorsunuz

Çarşıya destek olan o renkli arkadaşlardan biride benim

3|0
    0|2
  • Istanbul United direnişi mafya ve popo kılı yönetimlerin işine gelmedi.Çamur atıp holiganizmi canlandırmak istemekteler.

çArşı herkesin sevgilisi artık.Katlanamıyorlar.Toma'nın önünden FB ve GS taraftarlarını çekmelerine katlanamıyorlar.

3|2
    0|1
  • kendi taraftarını öveceksen öv. başka takımlara, taraftarlara çamur atma..

3|2
    1|2
    • Soruyu okumadan yorum atma.

• ya bırak Allah aşkına.. altta yorumda Galatasaray'la ilgili konuşuyorsun burda takım adı anılmamış diyorsun. kendinle çelişiyorsun sen.. bu gidişle çatlaman yakındır.

• yorum atan arkadaş gs ye laf ediyorsan diye başlamış fenerden bahsedecek değilim heralde. saldırgan taraftar örneği.

• Rahatsiz onlar ya

1|0
    0|0
  • tuhaf düşüncelere yem atmalarına..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Adamların şerefli duruşuna leke düşürmeye çalışıyorlar başka birşey değil.

2|1
    1|0
  • Çarşı bu söylediğin olaylardan sonra benim de kalbim de taht kurdu ...

Nasıl ki takımınıza ve taraftar grubunuza dil uzatılması sizi saldırganlaştırıyorsa bizler de de aynı etkiye yaratıyor ..O yüzden sataşmayınız ..

2|3
    0|1
  • herzamanki halleri nasılsa,çArşıyı hazmedemiyorlar:)

1|1
    0|0
  • Kıskançlığa bağlıyoruz cicim

1|1
    1|1
    • sen de diye ben demedim :D

• Senin hakkında zerre kadar fikrim yok evet ama sen boş boş konusuyorsun dedin.Sen çarşıyı tutuyorsan eğer çarşının solcu bir grup olduğunu biliyor olman lazım ve benim lafım onaydı.Biz beşiktaş ve çarşı düşmanı değiliz ama bunu yazan arkadaş gs düşmanı ve benim lafım onaydı.

Ultraaslan dikkatini çektiysen ne beşiktaş hakkında nede çarşı hakkında bir laf söyledi ama bunu yazan arkadaşın zoruna gitmiş bazı şeyler.Ve çarşının atkısını takarak gezen bizler değildik gs atkıları vardı iyi baksaydın.

• Bende baktım herkez sarı -kırmızı kaşkollar ve formalarlaydı ve 19:05 te geldiklerinide unutma.Sana ne söylesem boş ultraaslan asla başka bir gruba hayran olmaz.Sen tutturmussun çarşı diye beni ilgilendirmez çarşı gsye laf söylemediğiniz sürece benim size lafım olmaz.!

• Ben pek sataşmamaya çalışıyorum,siyasi olaylarda yaptıklarına eyvallah ama ben bu site yüzünden bjkden acayip soğudum,yakın bir arkadaşımla uA-çarşı meselesi oldu aramızda.

senin gsden nefret ettiğini biliyorum...benim bjkli kardeşim de nefret ediyor..ailemde onca sıkı bjkli var ama artık eskisi gibi sevmiyorum,bütün takımlar birbirine karşı zaten

0|1
    0|1
    • Çok büyük bir yanlış anlaşılma var nasıl böyle bir sonuca vardınız bilmiyorum bir kez daha söyleyeyim BEN ALAYINDAN NEFRET EDİYORUM ve bunun için sıralayabileceğim onlarca sebebim var ;)

Sen mi pek sataşmamaya çalışıyorsun :))) Kusura bakma son zamanlarda Beşiktaş'a çArşıya karşı en çok hazımsızlık karalama merakı en çok sende var her sorunda çArşı, Beşiktaş dilinden düşmüyor sebebini siyasi olaylarda çArşının bu kadar ön planda oluşuna bağlıyorum. :)

• başkasının yazması senin düşünmediğin anlamına gelmez :)

akp lisin demedim siyasi olaylara bağlıyorum dedim :)

ırkçı suçlamasını pek kullanmam beni biriyle karıştırma :)

ben kendi taraftarıma bakıp siz saldırmadan suçlama yapmıyorum aynı olgunluğu yaşın müsade ediyorsa senden de beklerim :) selametle.

• Dansöz gibi kıvırıyorlar işte neye borçlu olacaklar .

1|0
    1|1
  • Çarşı bitanedir de her takımın iyi,kötü taraftarı olduğu gibi Çarşı'da da sevmediğim tipler gördüm.Aynı şekilde diğer takımlarda da.Yani bi' insanın kişiliğini takımına bağlamak,diğer takımlara çamur atmak doğru değil.Çarşı'yada yakışmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...