Bu millet neyin kafasını yaşıyo ?

sözüm meclisten dışarı da kendini bilen biliyo zaten

adam ekliyo mesela daha selam bile vermeden saçma salak muhabbete girmeye çalışıyo , geçende biri nişanlını aldatrmsn ya dedi ekler eklemez özgüvene bak ya da salaklık demeliyim

sonuç mu ? tabiki engel .

nedir bu sanal ( ...) arayışı ya

tepem attı ..

beyinsiz nasıl yaşıyolar onuda anlayabilmiş değilim oda ayrı

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• erkekler gerçek hayatta bu kadar cesaretli değiller kızlarla konuşmak ve de arkadaşlık kurmak için.dolayısıyla sanalda başka biri, örneğin hep olmak istediği özgüvenli erkek rolüne giriyo.inan çoğu erkek tanımadığı bir kıza merhaba demeyi bırak yol tarifi bile soramaz.

1|0
    0|0
  • Ne kadar bunlara karşı tavır alınsada yine içlerinden birisi çıkar aynısını yapar. Bugüne kadar ne bir cinsel içerikli soru sordum ne de cinsel içerikli soruya cevap verdim. Hatta yanlış anlaşılmaması için arkadaş dahi eklemedim sadece takip ettim oda bir kaç kişi. (Düşünce tarzlarını sergileme yetenekleri çok hoşuma gitti)

Bir kaç gün önce ise birisi beni ekleyip kontör (tl) atarmısın dedi :) İnanın şaşkınlık içerisinde okudum yazılanı, bir kız nasıl telefon numarasını tanımadıgı birisine verebilir ki veyahut nasıl tanımadıgı birisinden kontör isteyebilir ki? Şahsen ben utanırım.

1|0
    0|0
  • Sanal dunya baska bir dunya geliyor onlar icin. Gercekte yapamadiklarini burada yapmak istiyorlar. Ezik yaratiklar, dusunceden yoksun, kendini bilmezler. Onlar icin burada yapacak pekte birsey yok. Duymayacaksin, gormeyeceksin ve kaaleye hic almayacaksin.

1|0
    0|0
  • ne işin var peki burda demezlermi adama

madem canın ... istemiyor abdi baan konağında ne işin var demezlermi :)

0|0
    1|0
    • acıdım şimdi sana .. sende mi :/

vah vahh

• tm ..

yaptığın yorum heryönde anlaşılabilcek bir yorum .

şuan daha açıklayıcı oldun

• sonuçta genelleme yaptım üzerinize alınacak bir durum yok. ama o tarz muhabbetin sonuda bitiyor hemen zaten bir diğer yönden bakınca normal konusuyon mesela zaman geciyor aylar geciyor ortada bir şey yokken yine bitebiliyorda buyur burdan yak dimi ama :)

• sivil hayatta faal olamayan kişiler onlar

2|0
    0|0
  • Dengesiz cokk başka açıklaması yok kii..

1|0
    0|0
  • tam nick-konu uyumu olmuş:)))

yakışmış:))

1|0
    0|0
    • :) sinirlenmemek elde diiil ama

• :) tamam sakin ol şampiyon

olur böyle şeyler sanal dünya sinirini bozup kendini üzme eyvallah yolun açık olsun dersin biter

• üzülmek diil ama şantellerim atıyo bu tip mahlukatları görünce

• Agresifmişsin zaten belalarını bulmuşlardır :))

1|0
    0|0
  • Nişanlını aldatıyor musun demesinin nedeni heralde hayatında biri var mı yok mu onu öğrenmek için. Ben öyle anladım

0|0
    0|0
  • :) maalesef böyle insanlar var.sizin yapmanız gereken şey onları eklemeden önce onların nasıl bir insan olduğunu iyice anlamanız.o zaman düzgün insanları ekleyebilirsiniz.Saygılarımla...

0|0
    0|0
  • Kızdırmayın lan şu kızı

0|0
    0|0
  • :D eyde burada sorun ne onu anlamadım ben kendin cevaplamışsın zaten

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Adamın amacı muhabbet değil ki işte salla.

1|0
    0|0
  • nişanlı biri yabancıyı neden ekliyorr? adam da umutlanıyo nişanlı oldugu halde kabul ettiğine göre aldatabilir de diye..

0|0
    0|1
    • yavrum ben diil onlar ekliyo . insan sanıp kabul ediyorum bende sonuç engel .

artık isteklride kabul etmiyorum zaten . en azndan daha seçiciyim

• :) komiksin . nişanlı bir insan arkadaşları olamaz mı yani ? kız veya erkek . belli sınırlar çerçevesinde arkadaşlığın neresinde art niyet aradın onuda anlamış diilim . herneyse

• nişanlı biriysem tanımadıgım erkekleri kabul edip arkadaş olmayı denemem tabi kii. zaten de nişanlımın da öyle bişeyi hoş karşılayacağını zannetmem nasıl ben onun yabancı kızlarla arkadaş olmasını istemiyorsam o da aynı şekılde olur.. neyse bu benım fıkrım tabi sen bilirsin

• Doğuştan alkollüler .

0|0
    0|0
Yükleniyor...