Sıkılmamak elimde degil.

Sevgilim olan şu anda eski sevgilim olan çocuk . Sevgiliyken beni haddinden fazla skydu durmadan şunu yapma gidemezsin felan. Herseyime karışır hale geldi ve dayanamayıp ayrıldım. Kiskanmanın en üst seviyesinde bununki gözü kararmis. Şimdi hep arıyor pişmanım felan napiyim?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk haklı kızlar giydiği kıyafetle gözleriyle 100 tane erkek kesiyorlar günlük bu devirde sağlam kız yokki

0|0
    0|0
    • Kiyafetim le alakalı bişey değil. Abimle bile konusmcm ona kalırsa .

Erkekler Ne Diyor 3

• sen kıskananı bulmuşun buluşturuyon onun söylediklerini kafana takarsan uygulamak zor gelirse sıkılırsın ama hoşuna gitseydi sıkılması daha bir bağlanırdınız

0|0
    0|0
    • Kıskanması hoşuma gider tabiki ama bunun ki aşırı hep surekli ilgi bekliyor surekli.

• sende ilgi göster ama kafanda sürekli iyi yapıyorum mutluyum çok sevyorum bu çocuk bana aşık gibi kelimeler dolaştır bide ona ondan başkası olmucağı gerçeğini hissettir daha çok şeyleri paylaşın kendince gidebildiğin kadar ileri git

• Seni çok daha fazla mutlu edebilecek biriyle tanış ve özlemini duyduğun aşkı onunla yaşa.Hiç kısıtlanmadan ve özgürce dilediğini yap.

0|0
    0|0
  • Ahhh keşke benim de sevgilim olsa ve herşeyime karışsa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç bişey yapma ayşe sen onu gerçekten sevseydin bu sebeplerden ayrılmazdın

0|0
    0|0
  • Valla eğer gerçekten sevseydin sıkılmazdın o yüzden pişmanım dese de dönme

0|0
    0|0
Yükleniyor...