Fatih Terimin Milli Takım Antrenörlüğü Galatasarayı Olumsuz Etkiler mi

Evet Arkadaşlar Başlıktada belirttiğim Gibi soru Gayet Net.. sizce Fatih Terimin milli takımı Çalıştırması Galatasaray'ı olumsuz etkileyecek mi ?

Ben Bir Galatasaraylı olarak korkuyorum ve olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim, Milli Takım'a 4 maçlık hoca oldu.Sonrası danışmanlık olacak.Öncelik Galatasaray diye kendisi de söyledi zaten.Bu şartlarda kim olsa bu görevi kabul etmek zorundaydı.Onu araya tüpgaz'ın getirmediğini ve getiremeyeceğini de hepimiz biliyoruz.Ama bunu fırsat olarak görecek olan medya 1 Gs beraberliğinde bile bunu gündeme getirecektir.Hedefinden uzak bir Milli Takım olduğu için, her ne kadar matematiksel olarak şansımız devam etse de, formaliteden 4 maç olacağı için bence etkilemeyecektir.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Kıyaslamaların genelinde iki takım çalıştıranların genelde birinde başarısız olduğu görülmüş. Ülkenin büyük kesimi Şenol Güneşi isterken üstelik Şenol Güneşin milli takım başarısı ortadayken Fatih Terim ısrarı çok saçma çok çıkar ilişkisi gibi geliyor kusura bakmayın.

0|0
    0|0
    • Fatih Terimin milli takım Başarısıda Ortada yalnız :)

• Bu ülkede siyaset elini futboldan çekmedikçe temiz-lig olmaz.

• etkiliyecek umarım dediğim gibi olur :)

0|0
    0|1
  • Galatasaraylıgım Galatasaraya olumsuz bir etkisi olacagını düşünmüyorum:)

0|1
    0|0
  • Bence zor olacak ama yine de üstesinden geleceğiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelik milli takım olacağı için, tabiki etkileyecek. Ünal Aysalında Fatih Terimi göndermek için aradığı fırsattı bu. Fatih Terim milli gorev diye gidecek kimse onu hain ilan etmeyecek. Yönetim hoca milli takımdan dolayı yorgun düşüyor ayrılalım diyecek herşey galatasaray için diyecek, onuda kimse hain ilan etmeyecek. Biraz danışıklı dövüş bence ama böyleyse galatasaray yıl sonu gelmeden hoca değiştirir buda eski günlerine geri döneceği anlamına geliyor. Bana göre Fatih Terimsiz galatasaray ilk 8 e giremez. etkilermi diye sormuşsun yüzde bin beş yüz etkiler.

0|0
    0|0
    • Aysal Terimi gönderirse Yerine getirecek adam bulamaz kendi koltuğu için öyle bişey yapcağını düşünmüyorum ben.

• yapacağımı kaldı daha

• Korkulacak bir şey yok bence. Çünkü, Fatih Terim Milli takımın başına 4 maçlığına geçti. Normal olarak. Milli maçlarda sadece taktik verecek. Avrupa'da ki Türk futbolcuları izleyeceğini sanmam. Eğer bizim bilmediğimiz sözleşmede başka bir yazı varsa örneğin sözleşmenin süresi ''1+2, 1+3 vs.'' o zaman Galatasaray için çok büyük tehdit olur.

0|1
    0|0
  • etkiler tabi ki

0|0
    0|0
  • etkileyecek gibi bir görüntü var gün 24 saat çünkü 24 saatini Galatasaray a veren birisi milli takıma gidiyor inşallah sonu hayırlı olur ****

0|0
    0|0
Yükleniyor...