Dini mucizeler yaşayan?

Arkadaşlar merhaba, sorum şu ; günlük yaşantınızda maneviyattan yoluyla karşınıza çıkan mucizeler oldu mu? Öneğin bir şeyi yapmak için isteğinizz fazla ancak bütçeniz uygun değil ve ihtiyacınız olan kadarını mucizevi bir şekilde buluyorsunuz? duaların gerçekten işinize yaradığını böyle kanıtlı olarak hissettiğiniz oldu mu? teşekkür ederim..

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• evet ben yaşadım babam kanser hastası iidi o zamanda hiçbşr sağlık güvencemiz yoktu tıp fakültesine sevkettiler babamı para yok güvence yok bırak muayene olmayı içeri nasıl gireriz diye düşünüyorduk malum mr, tomografi için en az 6 aya gün veriyolar parayla yaptırmamız zaten mümkün değil allaha sığındık dua ettik ve sabah abimler babamı götürdüler içeri girince abimin dershaneden bir arkadaşını görmüşler tıp ta 6. sınıftaymış o zaman hal hatır sonra ne oldu diye sormuş durumu anlatmış abim arkadaşıda abime bugün olmaz artık yarında amcayı al gel demiş sonraki 15 gün içinde babamın bütün muayene tetkikleri yapıldı . abimin arkadaşının hocaları proflar babamın ayağına kadar gelmişler muayene için bu allahın yardı değil de nedir ama gerçekten çok zor durumda idik o zamanlar.allah kimseyi öyle imtihan etmesin şimdi abimin o arkadaşına herzaman dua ederiz şu anda o da çok başarılı uzman bir doktor zaten biz aceleci olmayalım sabırlı olalım samimi olalım duamızda gerisi zaten geliyo .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok olmuştur. Mesela bir gün yurtta aç aç oturuyordum. İnşallah aç yatmam dedim. Baktım bir arkadaş ordan çıktı elinde tost ve ayran bana verdi. Çok şaşırdım yani sana aldım dedi. Hiç o kişiden böyle bir davranış beklemezdim. Ve bunu sadece bir kere yaptı :) kalpler Allah'ın elinde sonuçta. Yeter ki sana yardım etmek istesin en olmadık kişinin elinden bile o yardımı sana gönderebilir. Daha çok böyle oldu. Ne zaman aç olsam bir yerlerden yemek geldi :) Allah'a şükürler olsun

1|0
    0|0
  • Mucize değil de, ne zaman "durum sıkışık" diye düşündüysem, hani Turgut Özatay bu sefer işi bitirdi dersin de Kemal Sunal olmadık şekilde aradan sıyrılıverir ya, aynen öyle, durum kendiliğinden düzelmeye başlar. Şans sadece, yeni alternatiflerle karşılaşmak şanstır, mucize değil

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı aksine birde hep ters gider işler otobüse yetişmeye çalışırım koşarım koşarım forrest gibi tam bir iki dk kalmıştır kalkmasına üzerimde iki lira para yoktur in otobüsten tekrar git para çek bir saat sonraki otobüse bin 2 lira bile çıkmıyor mucizevi şekilde karşıma

0|0
    0|0
  • HAYIR; her şeyin makul bir açıklaması vardır

0|0
    0|0
  • Dini olmayan mucizeler yaşadım. Kabul mü?

0|0
    0|0
  • Bi ara yolda bir adama araba çarptı hızlan adam havada takla attı yere düştü ayak üstü hiçbile de olmadı adama:) bu sayılırmı ?

0|0
    0|0
  • dualar işe yarar zaten yer gök dua üzerine kurulu elbette başıma geldi istedigim bişiye dua ettigim zaman başarılı oldugumu gördum ya da işlerim için dua ettigimde bununda faydasını gördüm.

0|0
    0|0
  • Dualar kabul olsa gökten ite kemik yağardı

0|0
    1|0
    • itin duası kabul olmaz haklısınız.

• Ulan Allah Allah dersiniz bütün pislikler sizdedir nefret ediyorum sizin gibi insanlardan Allaha inanırım ama dini kullananlardan nefret ederım senın gıbı

Kızlar Ne Diyor 2

• Oldu ama anlattığın şekilde değil :) düşündükçe kendimi hala daha iyi hissediyorum

0|0
    0|0
  • Yanlış otobüs magduruydum hiç bilmediğim ıssız bir yolda kaselamıştım bir anda 2 çift çıktı karşıma yanıma gelip yoldamı kaldın deyip otobüs için para vermişti...

1|0
    0|0
Yükleniyor...