Siz olsanız nasıl anlardınız..alınganlık mı etmişim

ben yeni mezun oldum ve biraz kafamı toplamaya ihtiyacım olduğu icin bir işe girmedim evdeyim annemde calıstıgı icin bütün isler bana bakıyor ev kızıyım yani her neyse sevgilim okumadı suanda is güc sahibi bana gecen gün ben senin gibi bütün gün evde olsam bir seyler yaparım bir uğraş bulurum kendime boş durmam dedi..bende bos durduğumu nereden biliyorsun ki sen bana tembel mi demeye calısıyorsun edim tartıstık biraz tamam belki onu demek istemedi ama siz olsanız bu kelimelerden bunu anlamaz mısınız ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence haklısın; belki de sevgilin senin okumanı komplex yapmıştır kendine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen ne salak bir kızmışsın ya tembellık ne alaka ben sevgılının yerınde olsam o koca poponu kaldır uyuz derdim sahsen suratına.

0|0
    0|0
  • Anlamam.Onunla daha çok vakit geçir ve daha sık buluşun.Çok fazla şey paylaşıp mutlu olun.

0|0
    0|0
    • o calısıyor bir tek pazar günleri evde o zaman bulusuyoruz zaten ama ben düsüncesine sinir oldum sanki ev isleri is degil boş duruyomusum baksana

• O zaman çok daha sık görüşebileceğin ve seni hiç üzmeyecek bir sevgili bul.Dışarıya çık bol bol.Gez,dolaş ve yeni insanlar ile tanış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Alınganlık yapmışsın o çalışmaya alışık olduğu için öyle demiş sadece.Bazı insanlar evde duramaz hiç çalışmadan.Sana kendini anlatmis

0|0
    0|0
    • yani bende ev islerinden oturmaya vakit bulamıyorum ki o zannediyor evde duran kadınlar bütün gün yatıyor..erkek kafası iste

Yükleniyor...