Papatya suyu ile saç açma( cok acil)

Merhaba arkadaşlar benim saçım köyü kumral saçımın çok açık bir sarı olmasını istiyorum fakat doğal olmasınıda istiyorum. araştırdım ve papatya suyu ile olacağını solediler özellikle (sarı ) papatyanın daha faydalı olduğunu bir sayfada görmüştüm burdaki bütün aktarları gezdim ve sarı papatyanın olmadığını zehirli olduğunu büyüzden satılmadığını öğrendim beyaz papatya alsam açarmı saçımı :) acil yardım

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ablamla kendimiz hazırladık papatya suyunu sonra güneşe çıktığımızda bir işe yaramadı hazır papatya suyu aldık güneşte bekledik olmadı sonra ben oksijenli suyu saçıma sürdüm ama saç dipime sürmedim güneşte bekledim kuryunca bida sürdüm kurudukça sürdüm 4 saattte saçım sarıya dönük renk oldu çok güzel bir renk oldu ama

0|0
    0|0
    • canım facen falan var mıfotolarına bakabılırmıyım bıde papatya suyunu hazırlarken beyaz papatyamı kullandın sımdıden tesekkurlerrr :)

• peki oksıjenlı su denesem cok acık bır sarı yaparmı :D

• bilmiyorum benim saçım kahverengi gibi sarıya dönük yani siyah saçlarda kızıl yapabiliyormuş bilmiyorum yani

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• çok bir renk farkı bekleme apaçık sarı mümkün değil ayrıca diplerinden yenileri çıkınca diplerini yenilemen gerekicek gölge gibi yap. benim uçları açık mesela denide güneşten falan açıldı

0|0
    0|0
    • golge nasıl olcak bırde :D dıplerı acıldıgında papatya suyunu dıplere sıksam ıse yaramazmı

• öle yaparsın zaten gölge derken de tutam tutam bazı saçlarına azıcık sürersen çok daha güzel olur bence

• hmmm cok tsekkurler

• bunu bilmiyorum canım yaa

0|0
    0|0
  • canım ben yıllardır sarı papatya kullanıyorum ama sarı papatya tek başına açmaz eczaneden oksijenli su da alıcaksın

0|0
    0|0
    • zaten canım sarı papatyayı hıcbıryerde bulamıyorumda beyaz papatya acarmı dıye soruyorum sımdıden tesekkurler :)

Yükleniyor...